Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az h nem tudok megszakadni a barátomtól éjjel nappal vele lenék és ő is velem?

Figyelt kérdés
és egy folytába kívánjuk egymást nem tudunk betelni...
2008. jún. 17. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos azért mert nagyon szeretitek egymást nem?
2008. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen az biztos h életem szerelme és Én is neki...de az a baj h annyira szeretem és annyira rossz nélküle...főleg h itt a nyár és ugye dolgozik...Én is megyek dologozni de nem birok egy percet se nélküle...bele halok...De meg teszek mindent h vele legyek...valamikkor heteket van nálunk...és nem megy haza...de minden nap beszél a szüleivel...és Én is nála vagyok...de annyira rossz nélküle mikkor nincs velem...
2008. jún. 17. 21:33
 3/6 anonim ***** válasza:
hát.ha te setudod:D mi honnan tudnak.nyilván szerelmes vagy nem?:D az már pedig vmi hasonlo érzés.
2008. jún. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát...Én nagyon nagyon szerelmes vagyok:$:$...:)))
2008. jún. 17. 21:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Van saját ilyen példám, de inkább nem írom ide le, mert hátha valaki magára ismer. Nemtudom h mért kérdezted meg ezt, mert nincs értelme a kérdésnek. Megválaszoltad a kérdést, szerelmes vagy. Ismerősöméknél is ilyen van, a szülők( a srácé) már baromira unják hogy a csaj állandóan ott lóg náluk, és hogy a csajszi körül forog minden. De egyszerűen nem lehet őket "eltiltani" egymástól, mert a csaj állandóan jön, a srác meg kiharcolja a szüleinél hogy ő is mehessen. (még elég fiatalok) De amúgy náluk a srác már néha unja hogy a csaj egyfolytába hivogatja, nem hagy neki egy kis pihit se, egyfolytába ráakaszkodik, meg ilyen hasonló apróságok... Erre vigyázz hogy nehogy így járjatok. Baromi idegesítő az egész... Főleg azért is mert a szülők egyfolytába mondják a magukét a csajról, a szemébe meg meg a jópofi... Ismerősöm tök féltékeny már, mert az öccse a srác, és ha az öccse a csajjal van akkor tök bunkó meg minden, viszont ha nem taliznak a fiatalok egy pár napig akkor az öccs tök normális. Meg a csajnak ki van nyalva náluk a segge, és a nővér ezért is féltékeny. A kiscsajt már tökre utálja, mert az srác anyja már jobban tekinti lányának a csajt mint a saját lányát stb... Undorító... Na ezért vigyázz, nehogy te is így járj.
2008. jún. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem azért Én nem vok ilyen nyomulós mikkor nem talizunk mert tom h dolgozik nem is hívom meg semmi....de ő hív...am nekem is így van vele apum h azt mondja éljem az életemet...és ne legyek mindig a sráccal...erre tegnap kérdeztem el e mehetek erre azt mondja nem...Én meg mondtam neki h akkor h éljem az életemet ha nem engedsz el....és akkor is az jött fel...h Tomihoz mennél... mert elöte beszéltem vele és mondta h ha tudunk mennyünk át...de ha nem tok át mennni...úgy h meg értem azt a csajszit aki mindig ott van...
2008. jún. 18. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!