Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ez most együtt élés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez most együtt élés?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok ahhoz, hogy összeköltöztök egy fiúval, mármint, hogy hozzátok költözik, és minden nap megjelenik az anyukája, és hoz neki kaját, meg elviszi a szennyest, de benneteket semmibe nem vesz?

2013. máj. 17. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
gondolom nem nézném jó szemmel.
2013. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
leülnék egy mélyreható beszélgetésre a fiúval. együttélés amúgy, de gáz amit "anyós" csinál.
2013. máj. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

először is beszélünk, vázoljuk a helyzetet

nem kell anyukának minden nap megjelenni, vigyétek Ti el hévégén, szóval anyukának ez nem tűnik fel, hogy nem nyerő így, én biztos nem mennék, anyuka helyébe, N

2013. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hasonló volt az exemmel 2 éven keresztül. anyuci jött,kopogott,kisfiam,kész a reggeli,gyere fel (a szülei a fölötte lévő lakásban éltek,már ez is elég nehéz volt,mindent,de mindent lehetett hallani,amit lent csináltunk,a szextől kezdve a normál beszélgetésen keresztül a vitákig),majd délben,kisfiam,kész az ebéd,aztán elment bevásárolni anyuka,és hozta a fiának az édességeket. ja,és lent nem volt mosógép,és ezért felvitte a szennyeseit,amíg dolgoztunk,rendet tett.egy idő után jó nagy vita lett,és el lett véve a kulcs tőle,de aztán csak szakítottunk,többek közt a szülei miatt.

én azt mondom,hogy ha Ő költözik HOZZÁD,akkor a TE szabályaid szerint játszotok,és nem kerülhet ki téged az anyuka. ez nem túl illedelmes viselkedés egy felnőttől

2013. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát az ilyen beszélgetésen túl vagyunk! Ő azt mondja, hogy nem tilthatja meg az anyukájának, hogy szeresse őt. Engem meg semmibe vesz. Bejön, köszön a fiának, és mondja, hogy hoztam neked vacsorát, vagy ebédet kisfiam. És tényleg csak neki hoz kaját.

Én ugyan nem igénylem, hogy nekem is hozzon, de ha hoz, akkor nem egy illedelmes dolog azt mondani, hogy neked hoztam kisfiam. Szerintem az lenne a normális, ha azt mondaná, hogy hoztam nektek kisfiam. Persze a legnormálisabb az lenne, ha hagyna bennünket külön élni. Ha a fia anyu kajáját akarja, akkor amikor elmegy hozzá, akkor egyen olyant. Én is főzők, tehát nem éhezik a párom.

Engem nagyon zavar a mindennapos jelenléte, és az, hogy velem szinte nem is beszél. Úgy jön , megy a lakásba, mintha az övé lenne. Engem zavar, és a párom nem tesz semmit ellene. Én mondjam meg? Akkor abból sértődés lenne. Igaz, hogy én már meg vagyok sértve, de őt nem akarom.

Valamit még is kellene tenni.

2013. máj. 18. 19:23
 6/6 anonim ***** válasza:
nehogy már rátok akaszkodjon. férfi a páros vagy kisfiú?ugyan közöld már vele,hogy éppen a te lakásodban mereszti a kis popókáját. igenis tessék elmondani,hogy téged bánt,és anyuka maradjon periférián mert ez a ti életetek. ha meg nem tetszik,menjen anyucihoz. ennyi
2013. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!