Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik miért nem szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért nem szeretnek kedveskedni a szerelmüknek v mi kis ajándékkal?

Figyelt kérdés
plüss,képeslap vagy ilyenkre gondolok..
2013. máj. 17. 16:07
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

vagy éppen a játékboltba :)

úgy gondolom egy lányba\nőbe több személyiség lehet,lehet vad érzéki,azt éjaszakára tartogatja,de akár lehet egy kedvenc szomszéd lány is,aki szivesen segit az öregnéniknek bevásárolni,vagy éppen eljátszadozik a gyerekekel..olykor huncut és mosolygós,máskor vad és tüzes érzéki,aki mindent megtesz a szerelméért hogy kielégitse..Nem kell egyböll 6 éven alulinak titulálni mert szeretem az ilyen kedves dolgokat..

2013. máj. 17. 16:38
 22/29 anonim ***** válasza:
Csak nekem megy agyamra a kérdező stílusa és kérdése is?Nem 6 éven alulinak írtam,hanem 10.Szóval 13-nál több tuti h nem vagy.Ez a kategória 18 éven felülieknek van.Menj inkább játszani a plüsseiddel.
2013. máj. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

ma 16:44

Te meg elég szánalmas vagy hogy neten keresztül megtudod ezt álapitani,amúgy 7 éves vagyok..

2013. máj. 17. 16:46
 24/29 anonim ***** válasza:
Akkor még jobb.Te vagy a szánalmas a kérdéseddel együtt.Anyádékkal pedig szívesen elbeszélgetnék a nevelési stílusokról...Nagyon odafigyelnek a kölkükre,h milyen oldalakra mászkál.
2013. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

"töllem már kapott egy aranyos plüst és egy szép képeslapot is.."

Ő is ennyire odavan a plüssökért, vagy csak te hiszed ezt olyan jó ajéndéknak?

Sokszor azzal lepjük meg a másikat, amit mi jó ajándéknak gondolunk és ez nem biztos, hogy az, amit a másik szeretne. Ha te plüsst akarsz kapni, akkor vezesd rá, hogy valami ilyesmit szeretnél.

2013. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

ma 16:50

Végre egy értelmes válaszoló :)

ment a kéz!

igen rákellene vezetni..

2013. máj. 17. 16:51
 27/29 anonim ***** válasza:

vagy éppen a játékboltba :)

úgy gondolom egy lányba\nőbe több személyiség lehet,lehet vad érzéki,azt éjaszakára tartogatja,de akár lehet egy kedvenc szomszéd lány is,aki szivesen segit az öregnéniknek bevásárolni,vagy éppen eljátszadozik a gyerekekel..olykor huncut és mosolygós,máskor vad és tüzes érzéki,aki mindent megtesz a szerelméért hogy kielégitse..Nem kell egyböll 6 éven alulinak titulálni mert szeretem az ilyen kedves dolgokat..



Igen, de a stílusod és a kérdésed alapján benned max 2 van, a csaj, aki a plázákat rója tátott szájjal, a másik, aki ugyan ezt csinálja az ágy sarkában egy kis plüssért cserébe. Nagyon jól járt veled a barátod, olcsón megúszta. ;-)

2013. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Akit igazán szeret egy pasi, annak kedveskedik. A párom kb heti rendszerességgel hoz valami kis ajándékot, pedig már együtt élünk, nem egy friss kapcsolat.
2013. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

ma 16:52

igen a plüssök nem olyan drágák :)

2013. máj. 17. 17:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!