Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen zenét ajánlanátok első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen zenét ajánlanátok első "összebújáshoz"?

Figyelt kérdés
Semmi ilyen "direkt" cd-t nem szeretnék betenni, mint mondjuk George Michael vagy Barry White :)
2009. okt. 1. 23:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
úgyse lesz alkalmad feltenni a zenét... vagy hogy gondoltad? "várj egy picit! odatekerek! akkor most!"
2009. okt. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
43%

Nyúltempóhoz ezt ajánlom:

http://www.youtube.com/watch?v=sEFe-PC35qk

2009. okt. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
2009. okt. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
55%
szia! szerintem nem kell zene az csak elvonja a figyelmedet a szerelem a legszebb muzsika:)
2009. okt. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hali!Szerintem sem kell feltétlenül zene.Ilyenen ne akadj fen!Legyen tuti nyugodt hely,tömkeleg romantika,szikrázó mély érzések,harmónia... ...

És asszem akkor OK minden! :)

2009. okt. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

SADE!!!!

szerintem tokeletes!

2009. okt. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
akik rockot vagy metal zenet irtak... hogy lehet ijenre szeretkezni? normalisak vagytok? inkabb egy lassu romantikus ra ... wsm
2009. okt. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Úgy, ahogy az ijent pontos j-vel írni.

Nem csak hogy lehet rock/metal-ra szeretkezni, hanem kva jó is. Ha nem szereted, így jártál.

2009. okt. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
én spec. meg pont hogy trance-re, vagy valami nyálas pasiénekes hangjára nem tudnék szeretkezni. ez mindenkinél más, ha neked nem tetszik, hát akkor hanyagold.
2009. okt. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
legutolsó linkelős vok. Most komolyra fordítva... Mi a lóf*sznak kell zene a szex alá???? A filmekben láttad?-.-
2009. okt. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!