Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

175 cm az eleg magasnak szamit a noknek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 16:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én pasim is kb ekkora najo 180:D én meg 165 szal hozzám képest magas vagy te is vagyis magasabb.Nem a méret a lényeg:) nm a 2méteres lányokat kell kinézni:) megvan oldva van belőlünk 3milliárd:D és nem vagyunk általában magasak
2008. jún. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az en baratom kb 170, en meg pizit magasabb is vagyok mint O, neki iz azert allt meg a novese mert testepitett (amit utolag persze ban)...de nem az a fontos ki milyen magas, hanem h szeressetek egymast...en lemondok a magassarkurol ha csak annyi kell:P
2008. jún. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, én pl 153 centi vagyok és már nem növök, szóval hozzám magas vagy, és van egy csomó ismerősöm, csajok meg fiúk is akik 160 meg kicsit felette, persze vannak 190es haverjaim is meg 180as barátnőim, szóval ez annyira relatív.
2008. jún. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
sztem az nem annyira magas..
2010. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!