Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy meleg barátom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy meleg barátom, de mostanában túlfeszíti a húrt, hogyan értessem meg vele?

Figyelt kérdés

ilyeneket ír nekem, hogy "szappanozd le az izomtested", mert "szőke izomisten" és "kockás-e már a hasad te félisten?" stb.

Először poénra vettem, de ő komolyan írja ezeket.

Eleinte bírtam (egy évig) de mostanában szinte csak ilyenekkel jön nekem.

Tudja, hogy hetero vagyok, aki ráadásul elég toleráns, de ez már engem is zavar nem kis mértékben.


2013. máj. 15. 12:41
 1/10 A kérdező kommentje:
mondjuk ezt nem a párkapcsolatokba kellett volna kiírnom de mind1
2013. máj. 15. 12:42
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nála normális. Ha tudja, hogy hetero vagy, akkor egyszerűen csak ilyen. De ha téged ez ennyire zavar, akkor poénosan mondd el neki, hogy vegyen vissza, mert egy csajtól jó néven veszel ilyen beszólásokat de tőle azért nem. Meg fogja érteni, de kár ezen ennyire kiakadni, ha eddig toleráltad őt, akkor nem ilyen miatt kéne eltávolodnod tőle.
2013. máj. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A melegek ilyenek. Nem bántásból mondom, nekem semmi bajom velük, van 2 meleg barátom, de akkor is. Ilyen a lelkületük.

L

2013. máj. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lennél homofób, ha megkérnéd, hogy az erotikus gondolatait tartsa meg magának. Ez sem jobb, mint nőkre füttyögni az utcán.
2013. máj. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna egy évig hagynod, hanem az elején elmagyarázni neki, hogy te nem ítéled el, de hagyjon ki belőle........


Mostmár csak leülhetsz vele elbeszélgetni és vagy felfogja vagy nem...

2013. máj. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Kedves 3-as.

Van egy olyan mondás: ne általánosíts!


Kérdező!

Ne poénkodd el, hanem legyél határozott és komoly és mondd meg neki, hogy nem tetszik a viselkedése, s tartsa meg magának.


Melegként vannak heteró barátaim fiúk, lányok vegyesen, de eszembe se jutna bármelyiknek ilyet mondani, vagy írni. Sőt! Még direkt kerülöm az olyan beszélgetések, vagy helyzeteket, amelyekből félreértések lehetnek.

2013. máj. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak trollkodik. Ha zavar, akkor nincs más, meg kell neki mondani még azelőtt, hogy annyira felidegesítenéd magad, hogy olyat mondj, amivel indokolatlanul megsérted.
2013. máj. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem akarok kisregényt írni, de lehet, hogy sikerülni fog. :)

Szóval, én is meleg vagyok, és van pár ötletem, bár az előző hozzászólásokat is mind hasznosnak találom. Azért, ha nem bánod, hozzáadom a saját gondolataimat is a listához.


'A' ötlet:


Ha meleg vagy, az óriási gátlásokat tud ébreszteni benned a hetero srácokkal szemben. Mert félsz, hogy utál, félsz, hogy lenéz, félsz hogy kiröhög, vagy félsz, hogy barátságos és akkor beleszeretsz, vagy megkívánod őt...


Ha egy hetero srác mégis elfogad, úgy, ahogy vagy, barátjának, akkor felszabadulsz, és végre egyenrangúnak érzed magad.

Te ezt adtad meg a barátodnak. Ő pedig, lehet, hogy egyszerűen mer veled önmaga lenni, minden rossz szándék nélkül, mert BÍZIK BENNED, és ez hatalmas dolog szerintem.

Más kérdés, hogy néha kicsit ízléstelenül teszi, de korántsem biztos, hogy ki akar kezdeni veled.


'B' ötlet


Tavasz van. Mindenkinek felpezsdülnek a hormonjai. A homároknak is. Van, hogy annyira magával ragad a tavaszi zsongás, hogy minden harmadik utcán szembejövő pasi őrülten tetszik, és minden másodikkal minimum csókolóznál. Ahogy ez néha Nálatok, heteroknál is így van a csajokkal kapcsolatban. Csak ti ilyenkor megfordulhattok egy nő után az utcán, rámosolyoghattok, megszólíthatjátok, és egyáltalán, gond nélkül beszélhettek az élményeitekről haveri körben. A melegeknél a társadalmi normák nem engedik a hasonló ingerek természetes levezetését.


Ilyenkor tavasszal, szégyen, nem szégyen, hetero pasi kollégáimban, haverjaimban is meglátom a Férfit... Persze kínos, és eszem ágában sem lenne tudatni velük... De lehet, hogy a barátod úgy gondolja, a dicséret végül is dicséret, bárkitől kapod is, s nem sejti, hogy kínos helyzetbe hoz vele.


'C' ötlet:

Lehet, hogy egy icipicit beléd esett. Megesik. Ne ijedj meg tőle, nem szörnyeteg, csak egy ember, aki a saját neméhez vonzódik.

Lehet az is, hogy meghibbant, agyára ment a tavasz, és nyomul rád.


'D' ötlet:

Hülyül veled, nem is sejti, hogy túlment a jó ízlés határain. (Nem kezdtél mostanában jobban gyúrni, vagy nem szakítottak veled? - Lehet, hogy a te életedre reflektál a hülyéskedésével, hogy bíztasson, bátorítson)


'E' ötlet:

Akárhogy is van, beszéld meg vele. Én a helyedben ötvözném az előző válaszadók tanácsait.

Első körben poénra venném a dolgot, de egyértelműsíteném is.

Pl. Ő: 'Szappanozd le az izomtested, szőke félisten!' Erre Te: 'Azt teszem, be akarok jönni az istennőknek!'

Ebből majd veszi az adást. De ha mégsem, akkor jöhet a komoly beszélgetés. Mondd meg, hogy téged zavar, ha szembesít vele, hogy a Férfit látja benned, hiszen a barátságotok csak úgy fog működni, ha a Barátot látjátok egymásban.

Meg kérdezd meg tőle, volt-e már olyan, hogy tetszett egy lánynak? Egy melegnek ez ugyanolyan nehezen emészthető állapot, mint az, amiben most Te vagy. Így lehet, hogy rá fog jönni, milyen kínos szitut teremt neked.


Mindenesetre, beszéld meg vele. És ha kell, szerintem nyugodtan játszd meg a macsót pár percre, hogy észhez térjen, és helyükre kerüljenek a dolgok.

Van olyan szitu, amikor, ha valaki hülyén viselkedik, azzal teszel jót neki, ha nem kíméled. Utána meg azért megmondod neki, hogy kedveled a hülyeségei ellenére is.


Remélem, nem veszik el a barátságotok, s mindkettőtöknek ezt kívánom!

(Megírnád majd, mi lett végül?) :)

2013. máj. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hány évesek vagytok?
2013. máj. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy zavar kész..
2013. máj. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!