Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, el tudtok képzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, el tudtok képzelni olyan helyzetet, amelyben haragból megütitek a párotokat?

Figyelt kérdés
Ha megtörtént már, utána sajnáltátok, bántott a dolog?
2013. máj. 14. 15:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
90%
Engem fellökött egy barátnőm egyszer, mert kussba maradtam és nem válaszoltam semmire csak bámultam magam elé, mikor féltékenységi roham tört rá és elkezdte magát belehergelni ebbe. Ez viszont már engem is felkefélt, és majdnem lenyomtam egy józanító fülest neki (szerencsére tudtam uralkodni magamon, de nagyon benne volt a levegőben, vissza is vett), de inkább elmentem cigizni és lehiggadni. Aztán átgondoltam, hogy szükségem van-e nekem erre.
2013. nov. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 tevetke ***** válasza:
90%
Volt rá példa, pár hónapja. Hülyének nézett a kisdrága, meg még ő kezdett el bunkózni, hogy menjek xy-hoz, mert jobb lesz nekem mással. Felhúztam magam, elrohantam, de 1-2 perc múlva visszamentem a szórakozó helyre. Hát nem azt látom, hogy épp egy másik csajnak a derekát ölelgeti?! Hát ott azért kicsit már elszállt az agyam. Nem vagyok büszke rá, bár utólag ő is azt mondta, hogy megérdemelte. Pár héttel később pedig végleg szakítottunk.
2013. nov. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
94%
A barátomék háza közel van a városi temetőhöz. Történt egyszer, hogy náluk voltam, azzal ijesztegetett, hogy szellemjárás van a házukban, mozognak a képek a falon, recsegnek a lépcsők, magától megszólal a csengő stb. Éjszaka közepén kimentem pisilni, ő utánam settenkedett. Mikor nyitom ki a wc ajtót, ő előugrik a semmiből és rámordít. Én is felordítottam és reflexből úgy pofáncsaptam, hogy utána égett a pofája egy jó darabig :D
2013. nov. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Denna Úrnő


Szerencséje volt, hogy csak pofont adtál. Én valószínűleg reflexből leütöttem volna, ha ezt csinálja velem valaki.

2013. nov. 6. 11:43
 25/27 anonim ***** válasza:
90%
El tudok képzelni ilyen helyzetet, amiben "jogos" egy pofon, de utána az is "jogos" lenne, hogy szakítson velem. A testi erőszak nem fér bele egy kapcsolatba, még ha csak "egy pofon" is.
2013. nov. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Utolsónak


Szerintem van, akinek belefér és van akinek nem. Ez egyén és kapcsolatfüggő dolog.

2013. nov. 6. 12:39
 27/27 anonim ***** válasza:

Az exem még anno, mikor bevallotta, h megcsalt, reflexből ment és még Ő is meglepődött, de tudta, h jogos aztán szét is mentünk.


Nemrég a Páromat hazugságon kaptam, és mikor rákérdeztem, tagadott, akkor csak nagyon ideges lettem, kimentem rágyújtani és lehiggadni, azt megjelenik az ajtóba, széles mosollyal hát akkor elszállt az agyam s akkorát adtam, szintén reflexből, h Párom meg hátamba vágott öklével, azt beviharzott. Majd kis idő után bementem s mondja, nem akart akkorát ütni és én is, mondtam, h én sem, és megbeszéltük, azóta jól megvagyunk.

De egyiknél sem gondoltam volna sosem, h megtenném, fel sem merült bennem, akkor az adott helyzet hozta ki.

2013. nov. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!