Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha túl átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha túl átlagos vagyok?

Figyelt kérdés

Az egész családomnak szerencséje volt a kapcsolataival.

Apumnak minden héten más csaja volt, anyumnak is tök sok csávója volt, nővérem után is rohangálnak a pasik. Én meg tök átlagos vagyok külsőleg. Nem vagyok csúnya, de semmi extra, tényleg. Egyedüli pozitívumként csak a magasságomat tudnám felhozni (184 centi). Belsőleg viszont őszinte vagyok, meg kedves az emberekkel, meg segítőkész, de ez édeskevés mostanában a lányoknál úgy veszem észre. Mit kéne tennem, hogy jobban észrevegyenek, vagy hogy viselkedjek egy esetleges kiszemelttel? 16f



2013. máj. 13. 22:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
kezdd el megbecsülni önmagad, bizonyíts magad felé, nem csak lányokkal lehet bizonyítani magaddal szemben
2013. máj. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én is tini vagyok. Küldj magadról privátba egy képet és megbeszéljük :)
2013. máj. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

legyél, bunkó nagyképű, vagánykodj a semmire,

több önbizalom - a nők ezekre buknak mert állatok

2013. máj. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok bunkó lenni
2013. máj. 13. 23:02
 5/11 anonim ***** válasza:

szerintem először is felejtsd el, hogy túl átlagos vagy. kezdj bele egy olyan tevékenységbe, ami igazán jól megy, már az fog adni egy önbizalmat, hogy jó vagy valamiben.

legyél határozott (ne nyomulós!), hogy el tudd hitetni a lánnyal, hogy neki te kellesz, neked pedig ő. (sok embernek én úgy vettem észre, már az is vonzó másban, hogy tudja, hogy tetszik neki, értékeli mint férfit/nőt)

egy nyitott, laza, magabiztos fellépés nagyon sokat számít!

2013. máj. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a jó tanácsokat :)
2013. máj. 13. 23:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Légy humoros és jófej! (Bár ha nincsen sok adottságod hozzá, akkor nem kell erőltetned)
2013. máj. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

NEM, ismétlem NEM édeskevés az, hogyha valaki őszinte és segítőkész! sőt, főnyeremény a mai világban! Higgyétek el, lány vagyok, és komolyan mondom! ma már annyi ... kis... csapongó fiút látni, aki mellett nem érezném biztonságban magam, mert nem őszinte, nem megbízható, nem elkötelezett... (tehát min. nem csal meg). Ne a gyik szerint építsétek fel a világot! tessék lehúzni innen! itt sokan csak unalomból írnak, más személyiséggel, másnak kiadva magukat, poénból, és ezzel egy nagy csomó embert elkeserítenek, mert hogy "a fiúknak a nagy mellek kellenek, a lányoknak meg a nagy f*rkúak" Nem! Nem ennyi a világ! tény, aláírom, hogy vannak ilyen fiúk/lányok utcán is bőven... de vannak rendesek is! Nagy a Föld, akad hozzátok hasonló, kár parázni, hogy sosem lesz párotok !!! :)


Kedves kérdező: kezdj bele valami különleges sportba, olvass könyveket, vagy legyen kutyád, bontakoztasd ki magad! Nem kell hiper-szuper celebnek és különlegesnek lenned. Szerintem egy fiú annál jobb, minél "földibb", "kézzelfoghatóbb", és minél jobban érzem rajta, hogy szeret :) A magasságod meg tök jó, én úgy szeretem a magas fiúkat, de mindig csak alacsony lányokkal látom őket...

2013. máj. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8-as köszönöm szépen :) De úgy gondolom az első benyomáshoz szükséges a külső, ami nekem átlagos. Arra, hogy milyen ember vagyok (őszinte/vagy sem, kedves/vagy sem) az sokkal később derül ki, ezért aggódom én :/

Igazából én sem arra vágyom, hogy egy bombázó barátnőm legyen, persze ne legyen csúnya (adjon magára, legyen igényes stb), de nekem egy olyan lány kell igazán aki őszinte, kedves, megértő, és tud szeretni.

És attól félek, hogy soha a büdös életbe nem találok ilyet, mert sajnos nagyon nehéz belelátni az ember "belsejébe", na meghát ehhez elég jóképűnek kell lenni stb.. De azért NAGYON HASZNOS a válaszod, köszi :)

2013. máj. 13. 23:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudod... egyszer a tök helyes külső is megöregszik, és ráncos lesz, és stb...stb... Tény, hogy fontos, de láthatod, nem olyan helyes fiúknak is vannak barátnői. Lehet, hogy valakinek Te leszel az álompasi, hiszen minden relatív! :) Hugh Laurie, meg Justien Bieber, meg Johnny Depp sem tetszik mindenkinek :) Hidd el, az lesz az igazi szerelem, amikor nagy beszélgetésekkel ismeritek meg egymást, és nem a külső alapján mondotok vélemény :) Vannak rendes, meg őszinte lányok, akik nem 6 kg sminkkel rohangálnak, például itt vagyok én, de tudnám sorolni még egy nagy csomó ismerősömet is, akik szintén rendes lányok, hiszen nem vagyok egyedül! :) Rendes fiút ne hogy azt higgyétek, hogy könnyebb találni :D
2013. máj. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!