Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek erkölcstelen, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erkölcstelen, ha egy csaj megnéz más pasikat is, ha van párja?

Figyelt kérdés

Ha egyedül vagyok és látok egy nagyon jó palit, még utána is fordulok(persze úgy,hogy ne legyen feltűnő) Ha a barátommal vagyok,akkor max a szemem sarkából nézek meg pasikat, de ez ritkább.


Szerintetek ez gáz?


2013. máj. 13. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
"Hűséget, nem vakságot..."
2013. máj. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

nem

mi is nézzük a nőket

2013. máj. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem, de hogy utána forgolódsz az már az. Ha feltűnik előtted és megnézed oké, mert hűséget igértél nem vakságot, de hogy akaratosan nézed... Nem helyes ennyire félre nézni. Szerintem képes lennél megcsalásra, mert nem csak megnézed, de keresed is!
2013. máj. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

S cNem olyan egyszerű ez. Ha pl: megy egy pár előttem és mondjuk a fiu megnéz egy csajt a tuloldalon, istenem, nagy dolog. Tetszik neki az a kis csaj a tuloldalon, aki még lehet h kidobja a csöcsejit, meg riszálja magát. Tehát egyfajta elvárása is a csajnak, h megnézzék a palik.

De ha a pár női tagja megbámul egy srácot a tuloldalon, lehet azt mondom, micsoda lotyó, hogy nem bír a vérével még ilyenkor se hogy itt a palia.. szoval ez nem egyszerű.. sokszor ha megenged magának egy nő olyan dolgokat mint egy srác, a nőre már egyszerre mutogatnak..

Részben ez jó is így, hogy egy nőben igen is legyen egyfajta tartás.. attól sokkal vonzóbb egy nő.. 26/f

2013. máj. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 formás szemfenék válasza:
Nem gáz,de én lehet orrbavágnálak ha a párod lennék DD áá nem is..
2013. máj. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha meglátok egy nőt és azt gondolom hú de jó nő az másabb mint például kimeredt szemmel nézem és a fejemben meg döngetem. Tehát kérdés hogyan nézed és mi jár a fejedben olyankor.
2013. máj. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jaj persze egy nő már ettől is lotyó, de a férfi rendben van. szánalmas, komolyan.
2013. máj. 13. 23:44
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
Én nem mondtam ilyet. Csak azt, hogy nem mindegy hogy nézed meg őket. Szerintem, ha ennyire kiakadsz akkor lehet benne valami, komolyan.
2013. máj. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem is rád gondoltam.
2013. máj. 14. 12:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Sztem látványosan bámulni sértő- De csak ha 1-2 mp-ig nézed meg a srácot, és a barátodat nem zavarja, akkor nem az.
2013. máj. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!