Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jogom ilyen esetben beavatkozni?

Figyelt kérdés

Tudomásom van róla, hogy egy nem túl közeli, de azért jó haveromnak a barátnője rendszeresen megcsalja, ráadásul mindig más pasikkal. Értsd: fél éven belül legalább 3 emberrel kúrt félre, már ami biztos, de ennél valószínűleg sokkal magasabb ez a szám. Havernak fogalma sincs az egészről, illetve túlságosan naiv, szó nélkül elhiszi a barátnője meséit.


Gondoltam arra, hogy mindent elmondok a srácnak, de sajnos a csajjal is jóban vagyok (nem úgy), sokat segített nekem. Ezért az jutott eszembe, hogy inkább vele beszélek, megpróbálom felébreszteni a lelkiismeretét, mert alapvetően egy jó szándékú emberről van szó, csak valami hiányzik belőle, vagy egyszerűen elmebeteg - mondom ezt azért, mert éppen ő az, aki megfegyelmezett már egy srácot, hogy ne törje össze a barátnője szívét, mert abból neki egy van...erre pár hónappal később éppen vele kúratta meg magát. Szerintetek mit tegyek?


2013. máj. 13. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ebbe ne bonyolódj bele,mert semmi értelme.
2013. máj. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Azzal ugye tisztában vagy, hogy a rossz hír hozojára szokás a legjobban haragudni?
2013. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne avatkozz bele a dologba.
2013. máj. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az én megítélésem nem érdekel a dologban, leszarom, inkább az, hogy ha haver áradozva mesél nekem a barátnőjéről, akkor én csendben kussoljak? Olyan, mintha elárulnám...
2013. máj. 13. 22:33
 5/12 anonim ***** válasza:
beszélj a lánnyal, mondd meg neki, hogy tudod, mit tesz és félted, sajnálod a barátodat. kérd meg, hogy hagyja abba a megcsalások sorozatát, esetleg vallja be a barátodnak, hogy mit tett. ha nem hajlandó rá, gondolkodj el rajta, hogy mi fontosabb: a barátod boldogsága, vagy hogy ne rontsd el a jó kapcsolatod a csajjal. szerintem alapvetően senki sem érdemli meg, hogy megcsalják és még hülyét is tegyenek belőle.
2013. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Szerintem ha a lány nem tér jobb belátásra, mond el a srácnak, ohgy mi a helyzet. Még ha csak egy "véletlenül becsúszott" alkalomról lenne szó azt mondanám, hogy amiről nem tud az nem fáj, de ha ez rendszeres és a leányzó nem akar változtatni a hozzáállásán akkor bizony szembe kell állítani barátunkat az igazsággal még ha fájdalmas is lesz
2013. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

summer thunderstorm:


Igen, azt még nem tettem hozzá, hogy a szerencsétlen gyerek háta mögött már mindenki rajta röhög, emiatt a ribanc miatt.

2013. máj. 13. 22:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha jó barátomról lenne szó, biztosan elmondanám neki. Ha csak egy haverról, akkor attól függ, mennyire jó haver. Ha távoli, nem szólnék neki. Nem akarnám a sz.rt keverni, lehet hogy a srác is tudja, mit művel a barátnője, csak nem akarja észrevenni.
2013. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Enszerintem is az lenne a helyes mint az elöttemlévők szerint : beszélj a lánnyal , vagy verd bele egy ásóval lényegében mindegy csak probáld a tudtára adni hogy ez így k..ára nem helyes, ha ezután sem változik akk viszont tudatnod kell a barátoddal ...
2013. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Jogod nem tudom mennyire van, puhatold ki finoman a haverodnál, hogy mi a véleménye erről a kérdésről.

Én örülnék, ha hasonló szituációban valaki felvilágosítana, hogy milyen emberrel vagyok együtt valójában, dehát mindenki más. Van aki igényli a boldog tudatlanságot.

2013. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!