Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjuk a szüleinknek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves fiú vagyok a barátnôm most fogja tölteni a 14et tehát majdnem 2 év van köztünk. 2 hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást. Hetente találkozunk min 4x néha többször . Az egyetlen gond az, hogy a szüleink nem tudnak a kapcsolatunkról. Azért nem tudnak semmirôl mert az ô szülei tuti nem örülnének egy gimis barátnak a lányuk mellé pedig teljesen alaptalanul! Az én szüleim meg azon a nézeten vannak h egy kapcsolat csak lerontaná a jegyeimet stb. Ezért inkább nem mondtuk el nekik. Persze mindkettonket bant egy kicsit h hazudunk nekik h hova megyunk talan sejtenek is vmit de fontosabb ennel a kapcsolatunk. A fo gond az h nyaron tavol leszunk egymastol es ha tudnanak rolunk a szuleink akkor konnyebben tudnank tobbet talalkozni. Azt talaltuk ki h ugy adjuk elo nekik h nemreg talalkozunk es nyaron jobban meg szeretnenk ismerni egymast. Szerintetek jo otlet? Elmondjuk nekik? Mivan ha eltiltanak egymastol?

2013. máj. 11. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tartsátok titokban.
2013. máj. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem varjatok meg mig 14 lesz a lany.

A szexel is varjatok addig ha nem akarsz dutyiba kerulni.

2013. máj. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mivel mindjárt vége sulinak kb 1 hónap, valamit tenni kéne

mint szülő egyet nem bírok, ha hazudnak nekem, szerintem ezt egy szülő sem bírja, igaz nem tudom milyenek a szülők, de nem hiszem annyira szigorúak lennének

mondjátok el, arra vigyázzatok szar jegy ne legyen, mert akkor tiltás lesz N

2013. máj. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondjátok el. A szülők sem teljesen hülyék, valószínűleg sejtenek valamit.
2013. máj. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne úgy mondjátok el, hogy x ideje együtt vagyunk, mert az nagyon rosszul fog esni. Meséljetek a másikról, pl.: ma beszélgettünk és mondta, hogy... Lássák a folyamatot, beszélgettek, találkoztok, egyre többet találkoztok.
2013. máj. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjátok el. A kiscsaj szüleit meg kell győzni arról, hogy te egy tisztességes jóravaló fiú vagy, tiszteled a lányt stb. A te szüleidnek pedig az arcába vághatod, hogy eddig sem romlottak le a jegyeid, mióta együtt vagytok, eztán sem fognak. Sok sikert! ;)
2013. máj. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!