Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs barátod/barátnőd,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátod/barátnőd, mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 19:04
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok állat, bár te közelebb állsz hozzá.(Összetételben)
2013. máj. 9. 20:40
 22/25 anonim ***** válasza:
Voltam már együtt olyan fiúval akibe nem voltam szerelmes és nem volt az igazi. Megfogadtam, hogy csak olyannal jövök össze akibe szerelmes vagyok. Addig meg megy a kavargatás.
2013. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Mert nagyon visszahúzódó vagyok, és évek alatt sem tudtam összebarátkozni azzal, aki tetszik (ő pedig magától nem vett észre); másba pedig nem szerettem bele, illetve nem tetszett annyira, hogy összejöjjünk.
2013. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nekem nem a külsőmmel van a legnagyobb bajom, hanem a viselkedésemmel. Nagyon nagyon visszahúzódó vagyok, már túl csendes, nem tudok beszélgetés kezdeményezni, folytatni... Túl kéne lépnem ezen, és elfogadnom magamat, meg a "múltamat" olyannak amilyen, de nem megy, ezért szociálisan egy selejt vagyok. Ez a legnyomósabb ok, amiért még soha nem volt senkim, amiért még soha nem próbálkozott nálam senki, mert nem ismernek,és ha meg is akartak volna, nem tudnak, mert nem hagyom, mert nagyon zárkózott vagyok...


17/L

2013. máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Én csak a gyermekeimen keresztül tudok a mai párkapcsolatról írni. Anya és nagymama is vagyok.

Gyermekeim nem szeretik a buliban való "tapizást", sem a "milliomos" pasikat. Konzervatívok? Rosszul neveltem? Nem tudom. Az egyik már férjhez ment /idősebb/ Ő azért A másik egyetemista még, szeretné, szereti az udvarlást! Utálja azokat akik csak arra mennek.

A mai fiatalok között is vannak "ilyenek meg olyanok", nem vagyunk egyformák. Igaz a mostani időben nehezebb a párkapcsolat mert a net elszívja az "eszét", fel kellene állni a gép mellől. Vagy a másik, hogy csak "arra mennek" a fiatalok/lányok is/!

2013. máj. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!