Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, férfiak, mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, férfiak, mennyi idő után jöttetek ré szakítás után, hogy hiányzik az exetek?

Figyelt kérdés
Ti is úgy éreztétek először, hogy végre szabadság stb, minden nő a tietek lehet és csak pár hét múlva kezdtétek igazán érezni az űrt?
2013. máj. 8. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Két héttel a szakításunk után hirtelen nagyon szomorú lettem, úgy éreztem, minden elveszett ami jó volt nekem. Így felhívtam az exemet, aki nagyon megörült, hogy felhívtam, és mondta, hogy hiányzom neki, még könnyeket is ejtett utánam, és találkát is megbeszéltünk. Azóta, 3 hónapja, újból boldogan vagyunk együtt.
2013. máj. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Hiányzik a fenének az a ...
2013. máj. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Nálam nem így működött, én rögtön szakítás után (3 évig voltunk együtt és ő mondta ki a szakítást) szarul voltam kb. 3 hétig, aztán szép lassan jobb lett. Most lassan 3 hónapja a szakítás után érzem azt, hogy végre szabadság és jöhetnek a csajok ezerrel! :D

26F

2013. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
miért kérdező te vagy a hapsi? v elhagytak téged és most reménykedsz h megbánja?
2013. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok és én szakítottam
2013. máj. 9. 21:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Minek szakítottál ha hiányzik? Ha hiányzik menj vissza hozzá, ha nem akkor ne. Ennyi.
2013. máj. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Félek, hogy nemet mond
2013. máj. 30. 12:25
 8/8 Hanariko ***** válasza:
és mit veszíthetsz? ha nemet mond, ugyan ott leszel mint most, de legalább megpróbáltad, ha meg igent, akkor happy van.
2013. máj. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!