Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves vagyok fiú, nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok fiú, nem volt még barátnőm, nem csókolóztam még, szűz vagyok! Szerintetek ciki ilyen korban?

Figyelt kérdés
Visszahúzódó, nehezen megnyíló vagyok.
2009. szept. 29. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

nem hiszem h ciki lenne, inkább cuki

mitől vagy ilyen?nem szereted a társaságot?

2009. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

ha azt mondjuk ciki akkor mi lesz??

majd a barátnődnek szerintem tetszeni fog ,hogy szüüz vagy (:

2009. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
az a ciki, hogy ezt a kérdést felteszed... nem, nem ciki, az a ciki, ha 14 évesen nem vagy szűz.... az sosem ciki, hogyha az vagy, max 30 évesen, de az még odébb van...
2009. szept. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%

"17.38 hüye nekem nincs szügségem kurvvára az azoknak kell akikk olyan lúzerek h nem tudnak 1 csajt se fel szedni :P Irigykedik a rosseb bakker

17:39 huhallod te most nagyon megsértetél =D"


kedves kérdező...NA EZ A CIKI (és mégcsak észre sem veszi magáról ;))

2009. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"17.38 hüye nekem nincs szügségem kurvvára az azoknak kell akikk olyan lúzerek h nem tudnak 1 csajt se fel szedni :P Irigykedik a rosseb bakker

17:39 huhallod te most nagyon megsértetél =D"

ennek az írásából látszik, hogy kb 13 éves. kb olyan >&>&@&@&#>@ lesz belőled mint néhány osztálytársamból... beteg.

kérdésre:

nem az.

egyébként én is szűz vagyok még mert nem fekszek le minden kuurvával. majd odaadom annak akinek akarom, ez ennyi.

17F

2009. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ciki.Én 23 vagyok és még én sem feküdtem le senkivel....
2009. szept. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na a 23 az már ciki! :D
2009. szept. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

17 évesen szűznek lenni nem ciki, de ha nem boldogulsz a lányokkal, mert nem születtél egy csábmesternek, (így vagyunk ezzel páran…) akkor sajnos tanulnod kell a csábítás művészetét.

Itt van néhány hasznos link, ha körülnézel a neten, biztosan találsz többet is:


[link]

[link]

[link]


Egy jó tanács: ne sokat rágódj: a „17 évesen szűz vagyok” problémán! Próbálj meg tenni ellene valamit, mert hamar észreveszed, hogy harminc vagy és még mindig szűz…

2009. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez a helyzet, nem rég én is ezen paráztam, de mostanra rájöttem, hogy egyáltalán nem gáz. nyugi.. ;)

L/17

2009. szept. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!