Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek melyik lány tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek melyik lány tetszik jobban? (képek)

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, kinek mi a bejövősebb. Nem az a kérdés, hogy melyiket vinnéd el egy körre, hanem barátnőnek melyik kéne így első ránézésre.

[link]

[link]


Korban egyébként egyenlőek.


2013. máj. 5. 21:56
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
Eddig nagyon fej-fej mellett :D
2013. máj. 5. 22:43
 32/49 anonim ***** válasza:
De most a hozzászólások alapján fogsz barátnöt választani?:P
2013. máj. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
A második, egyszerűen gyönyörű lány :)
2013. máj. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
2.
2013. máj. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

kb egyformák, csak a 2. aranyosabbnak tűnik, inkább rá lennék kíváncsi

F19

2013. máj. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
32-es! Nyugi nem ez alapján választok, van egy kialakult ízlésem, ami mellől nem tágítok, kíváncsi vagyok, mások hogy látják. :)
2013. máj. 5. 23:00
 37/49 anonim ***** válasza:
A második nagyon szép, kedves, természetes, nem az a tömeg-buta fejü, mint akik ma az utcákon rohangálnak. Számomra nem is kérdés.
2013. máj. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

Lany vagyok, de:


Bocsanat az elso nekem egy tucatpitsanak tunik.

A masodik sokkal termeszetesebb, ok a stilus nem annyira az en vilagom de lehet idovel felvenne par lanyosabb szep viragos blabla ruhat :) hogy ne mindig feketeben legyunk nyaron.

En inkabb a masodikat valasztanam.


Ami annyibol vicces hogy en eleg lanyos lany vagyok, szoknya, kisruha viszont rosszul vagyok ezektol a futoszalagon gyartott tinikiscsajoktol...


22/N

2013. máj. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
Lássunk az elsőről is egy másik képet :D
2013. máj. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
2. az első unszimpi ribinek tűnik, ő max egy körre.
2013. máj. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!