Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a csajnak?

Figyelt kérdés
Van egy csajszi, akit nem olyan régen ismertem meg. Jófej, meg aranyos, de én csak puszta szimpátiát érzek iránta. Szívesen lógok vele, de úgy érzem, hogy ő többet is el tudna képzelni. Én meg nem akarom azt, hogy ide-oda elmenjünk, aztán azt higgye, hogy többet akarok tőle. Viszont azt is gázosnak érzem, hogy elmondjam neki, hogy nem akarok semmit. Legalábbis így, hogy nem lép. Tehát nem akarom hülyíteni, de gázosnak érzem, hogy beszéljek vele. Főleg, hogy úgy gondolom, hogy nem feltétlen én kellek neki, csak szeretne valakit maga mellé. És hát az is csak tipp, hogy tényleg akar valamit, de nekem ezt súgják az ösztöneim. Mit csináljak?

2013. máj. 4. 22:11
 1/4 Tréfarépa ***** válasza:
A "kell egy kóla pufirizsa?" bejön
2013. máj. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mond el azt, hogy nem akarsz tőle semmit... a csajk értékelik az igazságot.
2013. máj. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
mond meg hogy nem akarsz semmit.
2013. máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki mit érzel! És hogy ez neked így kellemetlen
2013. máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!