Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kell érezni csók közben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell érezni csók közben?

Figyelt kérdés
amiről mindenki beszél, h pillangók repdesnek a gyomrodban? Szeretem a barátomat.Sokat gondolok rá, ha nincs velem hiányzik, rossz érzés, ha összekapunk valamin, ha elhagyna tuti h nagyon fájna..Ezek mind meg vannak de amikor vele vagyok és megölelem vagy sokáig csókolózunk sem érzek semmit, ezért nem tudom h most szerelmes vagyok-e vagy csak..nem tudom :/ :$
2013. máj. 3. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A nyelvét b@szod, azt érezd!
2013. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A csávód fokhagyma szagú lehelletét, kis émelygést, meg a nyálat. Fúj
2013. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A partner szájából áradó dögletes szagot.
2013. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem semmi pluszt. Ráfogtam arra, hogy rosszul csinálom és nem olyannal, akivel nagyon szeretném.
2013. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szeretheted eléggé, ezzel én is voltam így. Valamiért 'nem működött maga az érzés' nem tudom elmagyarázni, nem volt rossz de nagyon jó sem. Ez az első barátommal volt. Pár hónap után már minden bajom volt ha csókolózni kellett. És végül szakítottam vele. A második pasimmal minden másabb :$ vele érzem azt a szikrát csók közben is.
2013. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát, ha semmit nem érzel közben, akkor vagy rosszul csináljátok, vagy nem akarjátok igazán.

én eddig csak két sráccal csókolóztam, de érezhető volt a különbség: az egyikkel csak fogadásból, és ott semmit nem éreztem, a másikat viszont szerettem, és miközben csináltuk, csak arra tudtam gondolni, bárcsak sose kéne abbahagynunk. no meg azt élveztem is.

2013. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azt hogy megvan a pénztárca és már elhúzhatsz!
2013. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!