Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Örülnél egy ilyen ajándéknak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnél egy ilyen ajándéknak? Fiuk ti is irjatok

Figyelt kérdés
karácsonyra szeretnék a barátomnak egy naplót készíteni,rajzokkal,fényképekkel. Leírnám benne azt h hogyan ismerkedtünk meg,és milyen volt vele,nem csak a jót,de rosszakat is,mint pl: mikor szakítottunk,és ő mással járt 2,5 hónapig,a veszekedéseket. Meg ugy az érzéseimet neki.
2009. szept. 28. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

én örülnék egy ilyennek:)

18/F

2009. szept. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Én is örülnék neki, de a 2010-es év is legyen már benne!
2009. szept. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Én nagyon örülnék egy ilyennek, még mások blogjait is szívesen olvasom, de ha a saját barátnőm lepne meg ilyennel azt nagyon nagyra tartanám. Ha látom benne hogy tényleg meg tudott nyílni benne előttem és a komoly gondolatait is megírta.
2009. szept. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Veszélyes dolog, mert a dühödet irnád ki magadból.


Szerintem a rossz dolgokat leírva (azaz tükröt tartva elé) meglepni karácsonykor nem jó ötlet.


Az jó, hogy elmondod neki, hogy naplót írsz és beleolvashat ha akar, és ha érdekli valami onna, akkor azt megbeszélhetitek (de ezt se tedd kötelezővé neki). A naplót alapvetően magának írja az ember, és a rossz dolgokat leírva mégegyszer átéled.


Én nem támogatom az ajándékötletedet, nem örülnék ilyennek...


F/28

2009. szept. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem fog tul gyerekesnek tartani? én 20 vagyok,ő meg 25,de szeretnék vmi igazán egyedit adni neki,és ha zt választom,akkor már most el kellene kezdenem
2009. szept. 28. 16:28
 6/13 A kérdező kommentje:
a rossz dolgokat úgy irnám le,h mit éreztem akkor. PL: hogy milyen szar volt nélküle az a 2,5 hónap. És hogy engem is mennyire bánt az amikor veszekedtünk,amikor olyat mondtam neki amit nem is akartam igazán...
2009. szept. 28. 16:30
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ragaszkodsz az albumhoz, akkor szöveget ne tegyél bele. Elég kellemetlen lehet olvasni karácsonykor egy olyat amibe le van írva, hogy szakítottatok, és mással is jártatok. Nekem legalábbis elég nyomott kedvem lenne.
2009. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
azért is gondoltam erre h leirom neki h miket éreztem akkoriban,mert mindig azt mondja h szerinte nem mutatom ki az érzéseimet
2009. szept. 28. 16:52
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó ötlet, kreatív csajszi vagy.
2009. szept. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az otleted alapjan kicsit fiatalabbnak gondoltalak, de igy is tetszik. En semmikepp nem hagynam ki a rossz reszeket sem, hiszen egyreszt ez is resze volt a kapcsolatotoknak, masreszt most egyutt vagytok, szeretitek egymast, meg talan jobban is, mint elotte.


Miert ne lehetne igy a rossz dolgokat jora forditani?

2009. szept. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!