Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Időt kértünk egymástól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időt kértünk egymástól, minden elveszni látszik, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Már kb. 2 hete furcsán viselkedett velem, egyik pillanatról a másikra bedepressziósodott, nem szólt hozzám, vagy ha igen, akkor is olyan másként... De néha viszont teljesen normális volt.

Aztán jött a május 1.

Találkoztunk, teljesen normális volt, de aztán egész éjszaka rám se nézett szinte... Összevesztünk, elmentem, Ő leitta magát és felhívott, hogy segítsek neki. Elmentem érte és hazavittem, nem tudtam volna együtt élni a gondolattal, hogy otthagytam a szarban. Aznap este ottaludtam nála. A következő nap is hasonlóan telt el... egymáshoz sem szóltunk szinte. Vagy is én próbáltam felvenni a kapcsolatot vele mindig, de elutasítóan viselkedett...

3. Nap amikor elmentünk sétálni, válaszút elé állítottam: vagy elmondja mi a baja(aztmondta előtte, hogy úgysem tudnám megérteni, ne is érdekeljen) és megváltozunk a maradék időre amíg az ünnepek alatt együttvagyunk, vagy elmegyek haza.

Nem válaszolt, szóval eljöttem. Annyiban maradtunk, hogy szünetet tartunk, és amikor úgy érzi, hogy feldolgozta magában a dolgokat, majd rámír és megbeszéljük.

Mióta ott elváltunk, nem beszéltünk... Fennvan facebookon, de nem ír... Sőt, még azt is levette, hogy velem áll kapcsolatban.

Bocsánat, ha érthetetlen, de nagyon zavaros ez még nekem is, plusz gyomorgörcs van rajtam egy napja olyan ideges vagyok ezmiatt... Én szeretem ezt a lányt, de ez ahogy viselkedett már rég nem vall arra akibe én beleszerettem

Szerintetek mit tegyek?


2013. máj. 3. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Neki kellene tennie valamit.
2013. máj. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nemkéne tennem semmit, de ez így nem megy... Megesz az idegesség.

Szerintetek kb. mikorra várható, hogy rámír?

2013. máj. 3. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet van egy harmadik személy a dologban, vagy lehet családi problémák merültek fel. Mivel szólt, hogy ő fog írni mást nem tudsz csinálni mint vársz. Amúgy az ilyen esetnek a legtöbbje szakítással végződik.

17f

2013. máj. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt meg kell beszélned vele. Ez igy nem működik h te csak vársz ő meg él mint marci hevesen..

Hivd fel v menj el hozzá és beszéld meg vele. de mindenképp személyesen.

2013. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!