Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi számít a férfiaknak mik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít a férfiaknak mik az el várásaitok egy nő iránt hogy nézzen ki milyen legyen az egyénisége. Mi a fontosabb a külső vagy az egyéniség?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem lennék fáradt összefoglalnám.....
2013. máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Általában az az elvárásuk hogy jó teste legyen az illetőnek,egyéniség nem fontos
2013. máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem írhatók üzit is !!
2013. máj. 2. 22:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Aranyos, kedves, okos, s ezek sztem fel tudnak huzni egy rosszabb kinezetu csajt is egy bombano szintjere, akik pedig konnyen eshetnek a skalan.
2013. máj. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bárki mondhat bármit, a kinézet sokat számít ha nem ismerik egymást. Viszont ha a belső nem jó akkor csak max megfektetni jó a csaj. Az is lehet hogy nem fullos, de pont olyan belsőleg ami az adott srácnak bejön akkor bejön :D tehát a belső fontos, a külső meg legalább olyan legyen, hogy ha nem ismerem, meghúznám
2013. máj. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szép estét!


"Az én álmaim párja egy kitalált személy ha bármi nemű hasonlóságot vél felgedezni az olvasottakban az a véletlen műve, de szándékos és előre eltetvelt módon fogom elcsábítani ha ezt nekem visszajelzi."


Nos elörevetíteném, hogy egy átlag ember válaszol e kérdésre ezért nincsenek nagy elvárásaim, DE ami van abbol màr nem tudok lejebb adni. Először is legyen szerethető a környezete (jófej apuka,anyuka,barátok; a nagyszülőkkel nem kell leélni egy fél életet szóval ott lehet lazítani). Legyen öntudatos, házias és ne kényeskedjen. Tudom ez tipikus, de sajnos sokszor felmerülő probléma, hogy a galambom nem dírja a megpróbáktatásokat az ágyban(ha egyálralán eljutunk oda). Külsőre nem tudnék sok konkrétumot mondani, nekem nincsenek kedvenc profiljaim, csak érezze jòl magát a bőrében.....de, egy dolog mégis van, 70kg-nél ne legyen testesebb, ugyanis azt a súlyt már nem tudnám kényelmessen mozgatni a fontos pillanatoknál. Ne dohányozzon és drogozzon. Az alkoholt pedig csak úgy módjàval. Az èlénk személyiségeket kedvelem de ne csüngjön az ember nyakán. Bár a technológia áldása, hogy az ember non-stop elérhető ha akarja de ne a szolgáltatókat gazdagítsa azzal hogy ekvárja az órákig tartó beszélgetéseket telefonon minden áldott nap. (hacsak persze nem tehetős, akkor hívhat nyugodtan) A személyes beszélgetések híve vagyok. Tudnék még írni de fàradt vagyok hozzá.

Talán majd legközelebb.

2013. máj. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!