Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » -Mit? Hogyan tovább? mi a helyes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

-Mit? Hogyan tovább? mi a helyes?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe szerelmes vagyok, és ő is szeret engem , ezt már sokszor bízonyítotuk egymásnak,érzem h ő az igazi, és ő is ezt mondja nekem. Sokat találkozgatunk . Na de ezután jön a probléma, Sajnos! ő jelenleg párkapcsolatban él, elég rég kb 5-5,5 év , jelenleg együtt laknak( lehet erre jön az a válasz h ha 2 ember boldog stb stb ) igen ezt én is tudom , de 1 éve h úgy mond egymásra találtunk , ő nem boldog a jelenlegi kapcsolatában , többre , másra vágyna, törődésre, amit ott már nem kap meg, nem érzi magát meg becsültnek , egyszóval neki ez így nem jön be ! Annyira magam alatt vagyok, hogy nem tudom mit tegyek , harcoljak érte tovább, vagy hadjam békén, ugy érzem képes el hagyni jelenlegi barátnőjét, viszont félelem van bennem a hogyan tovább miatt. Valamilyen szinten biztos szereti az a lány is de nem kellőképen! Nem tudom mi lenne ha el hagyná ? és a legroszabb h egy helyen lakok a lánnyal, szüleivel ? szerintetek lehet egy ilyen történet után (egy idő után) békességben élni ? Tanácstalan vagyok !
2013. máj. 2. 17:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy tudom azt hogy pl ha tényleg gazán szereti a fiút akkor én soha de soha nem jövők a képbe, de attól is félek , ha most veszni hagyom egy idő után ugy is szét mennek és akkor afiúnak én se fogok kelleni! Mert véleményem szerint egy ilyen kapcsolatnak biztos a vége, így nem lehet boldog életett élni amiket ő nekem el mondott, ugyan akkor haragba se akarok senkivel lenni, és nem akarom azt h esetleg valamilyen nagyon rossz következménye legyen bárkire is nézve ! Magam alatt vagyok nagyon !
2013. máj. 2. 17:27
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha egy éve egymásra találtatok és azóta sem hagyta el a másikat, akkor nincs kérdés szerintem. Ez sokmindent jelent, de azt nem, hogy te vagy neki az igazi.

26F

2013. máj. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen értem hogy mire gondolsz , de van egy két dolog ami valamilyen szinten még hozzá köti ( nem szerelmire gondolok) , és jó téged is megértelek, de már volt köztünk erről szó, és azt mondta h neki azért idő kell ahoz is h megbízzon benem , azért csak egy jó pár éve az illetővel van , és picikét fél az új kapcsolattól, de nem olyan rég már mondta h már bízik bennem és tudja h igazán szeretem , és vele akarok boldog lenni , akkor hagyjam békén ......?
2013. máj. 2. 17:33
 4/9 A kérdező kommentje:
És arra is gondoltam h ha tényleg csak kihasználna és nem szeretne , akkor nem kockáztatná miattam a jelenlegit, mert szoktunk talizni , olyan kor csók stb, és akkor biztos nem menne bele ha "közömbös " lennék neki! De nem tudom !
2013. máj. 2. 17:34
 5/9 A kérdező kommentje:
1 éve igen , de már régebb óta ismertük egymást , csak nem kerültünk egymással olyan kapcsolatba hogy, na meg nem tudom , bíztós meg kapnám h elszerettem a másiktól ....össze vok már omolva .....
2013. máj. 2. 17:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem hagyta el egyből a barátnőjét, akkor nem is fogja! Én is voltam már hasonló szituációban, csak ott én voltam a barátnő. A exem sosem hagyott volna el, ha nem jövök rá, hogy szeretője van. Hogy miért? Mert kényelmes és jó élete volt mellettem.

Egyébként én sohasem állnék össze egy olyan fiúval, akinek barátnője van, 2 okból:

1. Nincs annyi gerincesség benne, hogy szakítson a barátnőjével ha már nem szereti és csajozni akar.

2. Ha őt megcsalja, szerinted téged nem fog?

Gondolkozz! Ha olyan rossz azzal a lánnyal, akkor miért nem hagyja ott? Mert nem is akarja. Te viszont jó vagy egy menetre, ha az asszony nem ér rá, vagy nem akarja... Szimplán csak a k.rvája vagy, semmi több.

Na és most fogsz jönni azzal, hogy de kedves, meg törődik veled, meg a barátnőjét már nem szereti... Persze, hogy ezt mondja neked, különben nem d.ghatna meg. Ennyi. 26N

2013. máj. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem dugot meg és ha nem leszünk együtt nem is fog ! nem tudom el bízonytalanodtam ,
2013. máj. 2. 17:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi, de én azt kell mondjam, hogyha eddig még nem hagyta el a barátnőjét, nem is fogja. Akkor már lépett volna régen,szerintem.

Elmondom neked, hogy én 4 éve vagyok párkapcsolatban és nálunk is voltak hullámvölgyek, és 1x én is randiztam egy másik pasival, egyébként vele jó pár éve volt egy rövidebb kapcsolatom ( még a mostani párom előtt) de most csak cseteltünk, semmi komolyabb nem történt, pedig olyan ajánlatot kaptam... komoly kapcsolat, közös élet, közös lakás, gyerekek... és mégsem hagytam el érte a páromat, akivel már nem vagyunk annyira jól meg, de küzdök tovább érte, hogy olyan legyen a kapcsolatunk, mint az elején.

Ha tényleg komolyan gondolná veled aza férfi, már lépett volna.

2013. máj. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És ha azt mondja h most akar lépni akkor már most ne is hadjam neki ?
2013. máj. 2. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!