Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kis aranyos, nagyon megértő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis aranyos, nagyon megértő, olyan igazi tisztességes lányok miért ilyen nehezen észrevehetőek?

Figyelt kérdés

Én őket szeretem mert én is olyan vagyok fiúba de nagyon nehéz megtalálni mert sokszor még 20 éves korukban se nagyon járnak el otthonról, meg a szüleik pl nem engedik el őket sehova. Emiatt nagyon nehéz velük bármit is kialakítani de egyébként pedig nagyon aranyosak és türelmesek.

Ilyen lányokat honnan lehetne "beszerezni"? :D


2013. máj. 1. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
pont azért mert ilyenek.
2013. máj. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Jó helyen kell keresned, mindenhol vannak ilyen lányok, mondjuk nem biztos hogy éjszakai bárokban, kocsmákban kell keresgélni :)
2013. máj. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Azért, mert kis aranyosak, megértőek, igazi tisztességesek. :)


Ha megvan a válasz, szólj nekem is, rendben? Köszi brada! :D

2013. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. :) Hmm hol lehet megtalálni... igen jó kérdés mert nagyon kihalófélben vagyunk...
2013. máj. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

sehol, hisz nem járnak el, hameg mégis akkor meg nem veszed észre oket, hisz nehezen észrevehetok :D

amugymeg egy ilyen lánnyal csak unatkoznál.

2013. máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
kis aranyos vagyok, megértő, tisztességes lány vagyok és csúnya sem vagyok és jelenleg itthon tartzókodom. De ha hiszed, ha nem, egyetemista mivoltomhoz hűen egy héten minimum 3-4X eljárunk szórakozni. Úgyhogy elég h.lyeség ez, hogy mi sosem járunk el sehova, otthon ülünk anyuka szoknyája mellett stb. Csak kicsit szét kéne nézni
2013. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha találtál,én is kérek! :D

Talán iwiwen nézelődj a térségedben a részletes kereséssel,

hátha akad szemrevaló menyecske,utána mehet a facebook (van-e barátja,miket szeret,talán még az ismerősei száma)

Persze tudom,hogy ezek csak képek és nem lelkek,nem tükrözik a valóságot,de próba,bátorság,cseresznye! :)

2013. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Volt már ilyen barátnőm, szóval simán lehet találni, de nagyon nehéz az tény. Viszont valóban sokszor unatkozok mert bár én is ilyen vagyok mint ők de én szeretek mindenfelé mászkálni meg tök keveset vagyok otthon és ők pedig szeretnek a családjukkal lenni, félnek eljönni pl 1 hétre vmi messzi helyre.. stb..
2013. máj. 1. 20:05
 9/16 anonim ***** válasza:

Leginkább EZÉRT. (tudom, hogy nem nagyon díjazzák a képeket, de ez most tényleg ide tartozik)


[link]


Legtöbbjüknek marad a cica, mert le vannak sz*rva. Sajnos.

2013. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ez nagyon ötletes :D

van benne vmi :S

2013. máj. 1. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!