Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lehet zavaró, ha sokszor vannak csípős megjegyzéseim?

Figyelt kérdés

Nem rossz indulatból vagy gonoszságból, ez igazából szerintem inkább csak vicces. Meg szeretem az ironikus stílust is, stb, tudjátok sok olyan helyzet van, amire ha így reagál valaki, akkor az vicces.

Az ismerőseimmel már természetes, hogy ilyesmik simán beleférnek, de amikor lesz egy új ismerősöm, akkor elsőre mindenkinek picit fura ez úgy érzem.

Most randizom egy ideje egy sráccal, az ironikus stílus az nála is eléggé alapvető, ezért is lettünk jóban, de az ilyen csípősebb megjegyzéseket inkább mellőznöm kéne? Nevetni szokott rajta, de lehet, hogy mégis zavarja?

Nem szeretném elriasztani ilyesmivel, de közben megjátszani se szeretném magam, ha egyszer úgyis ilyen vagyok. Mit gondoltok?

21L


2013. máj. 1. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nevet rajta,akkor nincs baj,érti :)
2013. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem is tetszik neki, és ne játszd meg magad, mert annak mindig rossz a vége. Tapasztalat.
2013. máj. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 omba ***** válasza:

Ne "viseldedj" - sehogy. Főleg nem egy kapcsolatban.

Úgyis ilyen vagy, ezt talán el tudod fendi, de azt meg nem, hogy elfedsz valamit!

Meg egyátalán: olyannak szeressen valaki, amilyen vagy!!!

2013. máj. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen stílusom van, szeretem heccelni az embereket :D Tényleg nem szükséges magad megjátszanod, maximum megkérded, hogy zavarja-e, ha nagyon tudni akarod. Nálam is volt már olyan, aki nem értékelte ezt a stílust, vele nem lett semmi sem, előferdül.
2013. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!