Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja? Mit jelent?

Figyelt kérdés
A volt pasim szakitott velem egy honapja, mindenfele indok nelkul. Azota eszre vettem h felrakta magat ket tarskereso oldalra. Gondoltam feltekennye teszem es en is regisztraltam magamat. Mikor eszrevette h regisztraltam magamat, o torolte magat az egyikrol a masikba meg nem jelentkezett be. Ekkor en is toroltem magamat. Majd par nappal ra eszrevettem ujra feltette magat csak mas fenykepet rakott oda. aztan en is felhasznalo nevet valtoztattam es ujra regisztraltam. mikor megint eszrevette, torolte magat megint. Most itt all a dolog. ez most mit jelent?
2008. jún. 16. 01:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideig voltatok kapcsolatban?


Feltételezem, hogy nem volt valami komoly kapcsolat, ha mindenféle indok nélkül dobott.

Mert ha komoly lett volna akkor megbeszélhetnétek a dolgokat hogy akkor most hogyan is álltok.

2008. jún. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Válószínűleg nem akar már tőled semmit és menekül előled.
2008. jún. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Azt jelenti, hogy szállj le róla.
2008. jún. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene a cselekedetei után menned, ha ő regisztrálta magát egy társkereső oldalon, az nem azt jelenti, h neked is kell. Tudom, h könnyű mondani, de el kell felejtened. Lépj tovább, mert ha őt nem érdekled, felesleges próbálkoznod.
2008. jún. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ne kutakodj utána, hisz felesleges. Ő már nem szeretne semmit, és valószínűleg így menekül előled. Holmi ilyen gyerekes "lebuktatásokkal" nem mégy semmire.
2008. jún. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem szantam gyerekes lebuktatasnak. Inkabb erdekessegkeppen jegyeztem meg. Egyebkent en miert ne kereshetnek tarsat online?? elvegre nekem is szabad vagy nem?
2008. jún. 16. 11:54
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Te is kereshetsz társat online, de akkor miért is a volt pasidról beszélünk?
2008. jún. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ahogy irtam erdekesnek tartottam a szitut. Nem kell igy leszolni.
2008. jún. 16. 13:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Igaza van a kérdezőnek,nem kell oltogatni!:)

És szerintem,azé még a pasit és érdekli kicsit a csaj,me ha nem érdekelné,akko hagyná magát a fenébe fent a társkereső oldalakon,me ő is gondolhatja h keress vki mást v csak barátkozik!:)

De ha besz. még msn-en ako hozd fel ezt a témát,azt meglátod h szeretne-e még vmit tőled!:)

2008. jún. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszi utolso hozzaszolo!! vegre egy normalis hozzaszolas. Koszonom. Emailezunk egymassal. Most eb vagyok a soros valaszolni csak gondoltam h hagyom egy par napra, h ne legyen az h ugy teperek utana h kilog a nyelvem..

Nem is tudom miert valaszolnak olyanok akik erdemben nemt udnak hozzaszolni vagy csak parasztsagot irnak akkor inkabb tartanak meg maguknak a velemenyt! nem az en kerdesem az egyetlen ahol ilyen valaszok jottek olvastam mar durvabbakat is! csak h mi ertelme van szerintem meg a valaszadok sem tudjak..

2008. jún. 17. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!