Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátság férfi és nő között?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátság férfi és nő között?

Figyelt kérdés
Sokak azt mondják, hogy igen de szerintem nem lehetséges mert az egyik fél tuti többet akar.
2008. jún. 15. 23:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én 2x jártam meg. Az elsövel szuperül egyeztem, mig elö nem állt, hogy akar járni velem. Végleg megszakadt a barátságunk. Most meg van egy barátom, 5 éve ö a legjobb, és minden héten bevallja, hogy évek òta éjelenleg is szerelmes belém, hiába van csaja, de ez már nem ront a barátságunkon. Meg persze, 1x még csòkoloztunk is, nem rég, hulla részeg voltam, és megtörtént. De az sem rontotta el a barátságunkat. És ö tényleg többet akar, de ez se nem oszt se nem szoroz. Tehát, igenis létezik barátság fiu és láy között!
2008. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja, az első dugásig...
2008. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!