Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátság férfi és nő között?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátság férfi és nő között?

Figyelt kérdés
Sokak azt mondják, hogy igen de szerintem nem lehetséges mert az egyik fél tuti többet akar.
2008. jún. 15. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

volt már pár ilyen kérdés... használd a keresőt.. pl:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2008. jún. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Ha sokan azt mondják igen, akkor miért nem hiszel nekik :)?


Én is azt mondom hogy igen, van. Nekem is több női barátom van, sőt, több van belőlük mint a srácokból.

2008. jún. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen van.Ezt nőként írom neked,de nem egészen 100%-os,mivel a férfi barátaim 90%-át egy csettintésre megkapnám ha akarnám.Tehát ha nem olyan lenne a magatartásom tuti bepróbálkoznának.:-)

Ezért részben igazad van.

Amúgy a legjobb,legmegbízhatóbb barátaim akikre mindig számíthatok az expasijaim!

2008. jún. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Erre csak annyit mondok h. 1hónapja járok a legjobb barátommal, és Isteni vele, mert mivel ismertem így olyan mintha féléve járnánk, v.még régebb óta.(L)IMÁDOM!!
2008. jún. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, az én esetemben is ez történt, kezdetben barátként kezdődött és most másképpen látom de nem merek tovább lépni féltve a barátságot.
2008. jún. 16. 00:05
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Merjél nyugottan, ha nem lépsz akkr se lesz már ugyanolyan a barátság..Én örülök h. léptem, ám megértelek, mert én is nehezen szántam rá magam:)

Kiszedtük egymás szemöldökét..és akkr döbbentem rá h. mennyire szeretem..nagyon közel kerültem aznap hozzá,és azt se tudtam milyen ürüggyel hívjam fel másnap:)

2008. jún. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
psze h van! majdnem 8 éve ismerem a legjobb fiubarátom és imádjuk egymást:)
2008. jún. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is van:),de csak akkor ha egyik fél sem akar többett a másiktól:))
2008. jún. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
haverság van, barátság nincs.a barátság alatt egyébként a tiszta barátságot értem, ahol nincs helye még egy 'olyan' jellegű gondolatnak sem. [ez pedig lehetletlen.]
2008. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sztem igenis van barátság!Legjobb barátnőm,és a volt pasim nagyon jó barátok.Én 100%osan megbízom mindkettőkükben,mert látszik az embereken pl.van olyan fiú-lány h csipkdik egymást,be be szólogatnak,bókolgatnak ilyesmi,de van h úgy beszélnek egymással mint a haverok,de mégis megtudnak beszélni mindent!Tuti van;)igaz barátság!
2008. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!