Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan, ennyit nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan, ennyit nem lehet megtenni?

Figyelt kérdés

Tudom, persze, ez legyen a legnagyobb gondom az életben, de... Hát, nekem ez igenis nagy gond.

A helyzet az, hogy a barátom túl gyakran jár fodrászhoz, meg se beszéli előttem, hogy menne, vagy valami, és már mondtam neki, hogy sokkal jobban tetszik nekem hosszabb hajjal, mégis kb havonta elmegy a fodrászhoz, és kb olyan rövidre levágja, hogy látni a fejbőrét is... Én meg persze azért fazonozzam magam úgy, ahogy uraságának kedve szottyan, mert mindig másra van kedve- vagy teljesen csupaszra vágjam magam odalent, vagy növesszem meg, de mindig az van, ahogy ő kéri... Akkor velem miért nem képes legalább megbeszélni, mikor megy fodrászhoz? Pláne, hogy eddig akárhányszor volt, mindig balhéztam miatta... Ennyire nehéz lenne neki legalább előre szólnia, vagy mittudomén, nem havonta, hanem mondjuk 2havonta elmenni? Annyira zavaró, hogy amint elkezdene tetszeni a feje, azonnal elrontja...

Tudom, nyilván túlreagálom, meg persze, ez nem egy égbekiáltó bűn, de mégis, ti mit mondtok erre? Nem tudok beletörődni, hogy ennyire elcsúfítja magát... És még emellett nagyban le is tossza, hogy én, mint barátnője mit szeretnék...

Köszönöm mindazoknak, akik érdemben hozzá tudtak szólni a témához! Meg úgy általában azoknak is, akik elolvasták...


2013. ápr. 29. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudsz mit tenni, csak hogy még inkább elmondod, hogy olyankor NEM TETSZIK, nem vonzódsz úgy hozzá.

Fiatalon volt egy barátom, aki egyszer levágatta a haját, és nagyon kiábrándító volt. Próbáltam megszokni, de nem ment, egész megváltozott tőle a stílusa, fejformája... Pedig soha nem a külsőségekre mentem, de őt megszoktam valamilyennek, és egyszer csak megjelent egész más fejjel. Utána már nem tudtam úgy vonzódni hozzá... :(

2013. ápr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tyűű, szerintem szakítsatok, ennek nincs értelme!

Néhány szál szőrből komolyan ekkora problémát kell csinálni?

2013. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

OH MY GOD .... HALLOD EZÉRT AKASZTÁS JÁRNA NEKI.DÖGÖLJÖN A MOCSOK.


Komolyan mondom ilyen nőnek hogy a f*szomba lehet barátja ??? Igen kib*szott jó érzés lehet hosszú dús hajjal égető napon járkálni tényleg ... Hogy merészeli a k*csög

2013. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én már eleve így ismertem meg, amióta járunk, azóta havonta mindig megy fodrászhoz... És a legszörnyűbb, hogy amikor emberformájú és kifejezetten jól néz ki, az kb 2 nappal a fodrász előtt van. De ragaszkodik hozzá, hogy eddig mindenkinek így tetszett, én vagyok az első, akinek nem. Ki véleménye számít jobban, könyörgöm???
2013. ápr. 29. 18:14
 5/7 A kérdező kommentje:
És én mit csináljak a derékig érő hajammal a tűző napon nyáron? Ha én kibírom, ő is kibírja, hogy nem 0,5, hanem 2 centi hosszú a haja...
2013. ápr. 29. 18:16
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ki véleménye számít jobban, könyörgöm???"


A sajátja.

2013. ápr. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, nem a barátodrol és az ö barátnöjéröl van szo. Ti ketten valahogyan összejötettek, de nem vagytok igazán együtt/egymásért. Keressen mindegyikötök egy olyan társat akiért hajlando tenni/elviselni valamit.
2013. ápr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!