Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magányos fiatal lányból, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos fiatal lányból, vagy fiatal férfiből van több?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 21:10
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Tény 106-100 Szindróma..
2013. ápr. 28. 21:58
 22/24 anonim válasza:
22/F magány :/
2013. ápr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

én is egyedülálló vagyok és eddig nem volt senkim, 19/f :)

nekem valószínű azért, mert ált. iskola óta azt sulykolják belém, hogy milyen ronda vagyok.. ill. erre tesznek utalásokat és ez az egész már meglátszik a kisugárzásomon meg nem tudom a basztatások miatt van-e, de olyannyira nem beszélek az iskolába és ilyen helyeken, hogy ha vkinek valamit írok mondjuk fb-n ami mondjuk vicces a maga módján nem is hiszik el, hogy én írtam mert 4-5 év alatt meg se ismertek:D utcán is már azt lesem ki hogy néz... meg mit tudom én.:P nyáron kicsit megjön mindig az önbizalmam, hogy elhagyom azt a közeget, de ugye mindig mikor visszakerülök 1 idő után jön a rotty:) pedig aztán nem iszom, nem cigizek, vicces vagyok, megcsalni nem csalnék meg senkit, mert nekem is fontos a szerelem a szexhez meg f*sz tudja tuti van még csomó jó tulajdonság, de nincs kedvem gondolkodni xdd

na.. de mind1, nem szeretek nyáladzani, nem is szoktam csak ez volt a kérdés:):D

2013. ápr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

15-ös: Ez jó szöveg, kevesen tudnák ilyen szépen megfogalmazni, hogy hat méteres körzetben kerülik a csajok.:D


Amúgy szerintem is több a magányos srác, legalábbis így látom, még női szemmel is.

2013. ápr. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!