Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám rávenni h találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám rávenni h találkozzunk? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Barátnőm szakított velem de csak telefonon,mert véleményem szerint még mindig szerelmes belém, mert szemtől szembe nem meri megmondani,nem hajlandó találkozni.És még okot sem adott arra miért is szakítottunk.Azonban én nagyon szeretem és nem tudom mit csináljak h végre értelmesen elbeszélgessek vele. Mellesleg a kapcsolatot ő akarta nagyon én kevésbe azonban most megőrülök érte...
2009. szept. 27. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd ki, várd meg suli előtt, vagy egyszerűen csak írj neki egy üzenetet, hogy borzasztóan szereted, és úgy gondolod annyit legalább megérdemelsz, hogy szemtől szembe megmagyarázza miért akar szakítani... Én ugyanígy jártam egy sráccal. Kértem hogy találkozzunk és mondja mindezt a szemembe. A válasza az volt, hogy nincs miről beszélgetnünk. 7 hónap után, egy msn-es hihetetlenül durva szakítást érdemeltem tőle... Végül is nekem valamilyen szinten könnyebb volt így felejteni, mert rájöttem milyen is ő valójában. Ha egy ember erre nem képes, akkor nem is szeretett igazán. Csak lenézni tudom.
2009. szept. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
pontosan ez van nálam is rakat levelet irtam neki h baromira szeretem de nem írt rá vissza
2009. szept. 27. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!