Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan engesztelhetném ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engesztelhetném ki a barátomat, mert beszóltam neki?

Figyelt kérdés
Bocsánatot kértem már,de érzem hogy nem olyan mint szokott lenni.
2013. ápr. 28. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Van szád nem??? Akkor hazsnáld. Akkor emg fog bocsájtani_D

sok sikert.

2013. ápr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mit szóltál be neki? Mert az sem mindegy.
2013. ápr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát tipmixen játszik és elég sokat veszít. Tegnap is vesztett, linkeltem neki valamit,poénnak szántam erre megsértődött. Majd utalt arra hogy én mindig csak b.aszogatoma tipmix miatt.
2013. ápr. 28. 10:10
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor ne engeszteld ki hanem ne szolj hozzá. ez a késöbbiekben sok problémához vezethez mert azt a pénzt lehetne értelmesebb dolgokra is költeni.
2013. ápr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat kérés és egy kiengesztelő szex
2013. ápr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem sokat tesz fel vagy 200-300 ft-ot egy héten kétszer-háromszor. Oké nem sok,de folyton elveszíti. Már mondtam neki hogy akár az ablakon is kidobhatná azt a pénzt.
2013. ápr. 28. 10:14
 7/12 anonim ***** válasza:

(2. vagyok)

Fogadni merek a Bilbao-Barca meccsen ment el a topmixe..:D

Amúgy süss neki sütit.:D Férfi szívéhez a gyomrán keresztül vezet az út.:D

17f

2013. ápr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
inkább gondolkozzál el, ez nála már szerintem függőség, nem fogja abbahagyni, ez később több lesz amit veszít N
2013. ápr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem a te pénzedet költi, akkor minek szólsz bele? Ne akard megváltoztatni! Az úgy sem fog menni. Ha nem tetszik, hogy ilyen, akkor kalap, kabát.
2013. ápr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én simán csak annyit mondanék neki, hogy "csak miattad aggódom, mert nekem rossz érzés, mikor csalódottnak látlak.. De tudod mit? Csinálj amit akarsz!" ENNYI! :)))
2013. ápr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!