Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik szinglik, azoknak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szinglik, azoknak miért nincs kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

A kérdés elég paradoxon lett.De a lényeg:miért nem találtok magatoknak párt?

indok+kor+nem

köszi a választ! :)


2013. ápr. 27. 18:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
18:41essel teljesenn egyetértek. És jelen pillanatban ezért is nincs kapcsolatom, olyanba nem akartam belemenni, amiről éreztem, hogy nem fog menni.
2013. ápr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

5-össel, 7-essel egyetértek, még annyi:

a szexet is meg lehet kapni kapcsolat nélkül és nem jönnek vele az alábbi nyűgök:

- a másik mindent meg akar tiltani ami rajta kívűl boldoggá tesz, barátnők, buli stb., bekorlátozna hova mikor mennyit menjek

- az olyan elvárás, hogy mindennap vele lógjak. sokat dolgozok, néha zuhanyozni alig van időm, ilyen hogy net előtt ülök 2 órát, egy héten egyszer van :D

- amikor nem fogja fel, hogy gázos a családom és mindenáron, még a kapcsolat kezdetén tuszkol, hogy mutassam be, legyünk nálam mert szerinte ez a bizalom jele.

- amikor, manipulálni akar hogy minden az ő akarata szerint legyen, megsért és elvárja hogy még én kérjek bocsánatot, meg mindennap rajtam lóg, aztán egyik napról a másikra mondvacsinált ürüggyel letilt és többet felém se néz

- amikor, beígéri hogy megdug, aztán kitalálja hogy fáj a feje (kedvem lenne tenni is érte hogy tényleg fájjon)

kinek kell ez, most őszintén?

egyedül, legalább senki sem cs.sztet a hibáimért és azt csinálok, amit akarok

2013. ápr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Mert kiábrándultam a nőkből és mert utálom a szerencsejátékot. Az életben pedig a párkapcsolat a legnagyobb szerencsejáték.


24F

2013. ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Depressziós vagyok, félek az emberektől, állandóan egyedül vagyok és az életképtelenségig tele vagyok félelmekkel és döntésképtelenséggel. Így nem nagyon tudnék megtartani egy nőt magam mellett. Ezen kívül vézna vagyok és legalább 3 évvel kevesebbnek nézek ki. Minden vágyam egy kapcsolat, de amíg ennyire túlérzékeny vagyok, tudom, hogy nem lesz.


20/F

2013. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
81%
A szingli az azért szingli mert az is akar lenni, ha akarna keresne és ismerkedne.
2013. ápr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

hm..lássuk csak, miért is?

1. nem keresek

2. nem megyek bele kapcsolatba, csak azért, hogy legyen valakim

3. eddig akárkivel lett volna akármi, én baltáztam el, mert egy lehetetlen nőszemély vagyok

4. örökre egyedül leszek

5. magasak az elvárásaim

6. manapság már kevés a normális férfi, és ezt úgy mondom, hogy még pasim se volt

7. mindenki felszínes

8. ritka az, hogy valaki jól nézzen ki (relatíve nekem tetsszen) és még emellett meg is értsük egymást

9. sokszor azért sem tetszik, mert nem okos és az szomorú

10. az egyik tényből következik a másik, tehát: ez egy ördögi kör, amiből nincs kiút

18 L

2013. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Mert nincsen hozzám méltó nő. Max. Oroszországban, ahol még nem b*szta el őket a feminizmus.

18/f

2013. ápr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Mert vége lett kb. 3 hete, és még mindig nem vagyok túl rajta, a másik ok, hogy nem akarok egy jó ideig senkit, mert már félek a férfiaktól.


21/l

2013. ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Nekem azért nem, mert még sosem találtam olyan lányt, aki elfogadna a külsőm ellenére.

26F

2013. ápr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

az okok ugyanazok, mint a 16-os számú csajnál :(

20/f

2013. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!