Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehet a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

A barátnőm 15 éves a pasija meg 22. Egy 15 éves teljesen más szinten van értelmileg, értelmileg, testileg mint egy 22 éves. Sosem mesél a kapcsolatukról, valamiért mindig kitér, csak annyit mondd, hogy ő rendes, jófej, stb.. Nekem nagyon nem szimpi, olyan nagyképű, lekezelő és furcsa kisugárzása van. Nem akarom, hogy a barátnőm csalódjon vagy ilyesmi. Elvileg még nem feküdtek le, viszont több mint egy éve együtt vannak.

Minden rendben lehet egy ilyen kapcsolatban? Vagy csak én gondolom úgy, hogy ez a korkülönbség ebben az időszakban sok?

Egy 15 éves még félig gyerek, minden nap mást akar, máshogy érez, mások a tervei, még fejlődik mindenhogy..(tapasztalat, én is 15 vagyok), egy 22 éves meg már dolgozik, félig felnőtt, másképp lát dolgokat. A barátnőm nem annyira az a koránérő felnőttes típus.

Szóval mi a véleményetek? Ez az egész okés és csak maradi vagyok, vagy furcsa?


2013. ápr. 10. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem úgy tűnik, mintha irigy lennél a barátnődre, szerintem ezért nem mesél a kapcsolatukról. Több, mint 1éve együtt vannak, ez azért jelent valamit...
2013. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vagyok irigy rá! Mint ahogy említettem, nekem nagyon nem jön be a srác ráadásul nekem is van valakim, aki tökéletes számomra. Én csak féltem a barátnőmet, és furcsának találom a korkülönbséget és azt, hogy nem mesél.
2013. ápr. 10. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!