Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na az a szitu hogy az elöző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na az a szitu hogy az elöző pasim (egyben az első is) "rosszul" tanitott meg csókolózni. :/ Mit tegyek?

Figyelt kérdés
És a mostani barátom meg közölte velm hogy nem is tudok csokolozni. és mostmár tényleg teljesen tapasztalatlannak érzem magam. és már probált megcsokolni a barátom de nem tudom hogy hogy a jo. Tudom hogy mindenki máshogy csokol. De ez nekem nagyon égő. :///

2013. ápr. 26. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem meg égő, hogy ekkora debilek vannak a földön.. na?
2013. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van valakinél egy Saridon?
2013. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tanítson a mostani, ha olyan jól tud... mekkora bajok vannak 12 évesen borzasztó
2013. ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez legyen életed legnagyobb problémája, jányom....
2013. ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a barátodat, mit csinálsz rosszul.

Vagy írd le, hogy csinálod.

Igazából ha valaki olyannal csókolózol, aki jól tud, és nem vagy erőszakos, hanem megpróbálsz ráérezni, ő mit és hogyan szeretne, "kinevelhető" a rossz szokás.

2013. ápr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

húúú, a szemétláda....

én is bizi olyan depi lennék ettől, hogy talán még öngyi is lennék....

2013. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

csókolj meg egy lovat.

gyakorolj rajta, de az állatvédők nehogy meglássák mert akkor sitkó.

2013. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

1.honnan veszitek, hogy 12 éves?

2.Most nem értem, hogy miért kell kigúnyolni!!

3.Ha csak ilyen hülye válaszokat tudtok adni, akkor ne is válaszoljatok!!

4.Ha ez a pasidat zavarja, akkor mondd meg neki a magadét, hogy ha nem tetszik, ahogy csókolsz, akkor tanítson meg, és ne piszkáljon, mert elvileg jártok.Amúgy mindenki máshogy csókol és ez nem jelenti azt, hogy az ex barátod "rosszul tanított meg", mert neki lehet, hogy az volt a jó. Megmondod a mostani pasidnak, hogy te úgyszoktad, ahogy meg lettél tanítva és ha nem tetszik, akkor tanítsa meg neked az ő "stílusát" 23/L

2013. ápr. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyere nyelvezzél velem.
2013. szept. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!