Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, de sok az anyajegyem és ettől csúnyának érzem magam. Hogy jöhetnék össze vele? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

#hogy jöhetnék össze vele?
2013. ápr. 26. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad, aki szeret téged, az anyajegyeiddel együtt szeret.
2013. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1:Elmész és leoperáltatod az anyajegyeidet, utána odaállsz a lány elé, hogy szeretnél vele randizni. (Lehet, hogy addigra már lesz barátja!!!) 2: Most mondod meg neki, és ha annyira nem tetszik neki, akkor elmész és leoperáltatod.
2013. ápr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg anyajegyem van..még is még modellkedtem is:Dés nem mellékesen férjem is lett,úgyhogy azért ez nem akkora átok ám.:D
2013. ápr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak anyajegyeim és mégis találtam magamnak fiút.Ha a lány ez miatt utasít, el akkor jobban is jársz ha a nem jössz vele össze. Nem szabad gátlásosnak lenni,mert ez miatt nem lesz barátnőd. Olyan vagy amilyen, fogadd el magad és másoknak is meg fogsz felelni. Az anyajegyek meg egyáltalán nem csúfítják el az embert!
2013. ápr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz az anyajegyekkel... másoknak fel sem tűnik, vagy amikor észreveszi valaki max 2 percig érdekes, aztán megszokja a szeme és megint észre sem veszi.

Ez tuti így van a legtöbb ilyen kis külsőséggel: anyajegy, szeplő, szőr(pasin!), fogszabályzó, fura szemüveg, nagy fül, pici/nagy száj stb.

2013. ápr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az anyajegy nem kizáró ok, mindenkin van. Én még nem is láttam olyat, akin egyáltalán ne lett volna, emberek vagyunk könyörgöm, nem festmények :D
2013. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!