Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viktória17 kérdése:

Létezi olyan hogy valaki belebetegedik a másikba annyira szerelmes?

Figyelt kérdés
van egy fiú 2 évig együtt voltunk lett neki egy másik csaj és titokba együtt vagyunk de nemtudom lehet csak kihasznál én meg annyira szerelmes vagyok h majdnem megöltem magam :'(
2013. ápr. 26. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Létezik, de az hülye
2013. ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én pont igy vagyok teljesen belebetegedtem már nem bírok nélküle élni SOHA:(
2013. ápr. 26. 15:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1. már szakítottatok egyszer

2. senki (értsd: SENKI) nem ér annyit, mint az életed

3. most gerinctelen módon dugdos az aktuális barátnője háta mögött (ez nem csak róla fest rossz képet, szánalmas egy nyomi lehet, de te sem vagy jobb).

4. ez nem szerelem. Ez beteges függés egy idiótától.

2013. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megpróbálnál erőt venni magadon a továbblépésre, akkor rátalálhatnál egy rendes, becsületes fiúra, akit szerethetsz és aki téged is szeret! :)
2013. ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!