Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy a megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy a megfelelő helyen járok -e, de barátnőm bajban van, jó ötletekre lenne szükség?

Figyelt kérdés
Barátnőm boldog házasságban él, imádja a férjét és a kislányát. Egyetlen hátránya, ami előny is persze (néha ez néha az), hogy ami a szívén, az a száján. A munkahelyén az egyik kollegája rástartolt. A pasit nem érdekli sem a férj, sem a gyerek, egyszerűen nyomul. Barátnőm meg a kétértelmű kijelentéseivel még adja is alá a lovat. Nem érez iránta semmit, a férjét meg tényleg imádja, mégis poénkodásnak szánva olyanokat mond, amit simán félreérthet a kollega. Rá van szorulva a segítségére, mert a legtöbb kérdésre, problémára tudja a választ, a kolleganők is őt hívják, ha gond van. Tehát nem akar összeveszni vele, de valahogy a tudomására akarja adni, hogy hiába küzd, nem fog célt érni. Volt már valaki hasonló helyzetben? Hogyan hátrált ki?
2013. ápr. 25. 23:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátnődnek viszket a bögye,vagy csak szimplán felfázott,normális esetben egy boldog családanya tudja,hol a határ a kétértelműség terén.
2013. ápr. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

És ettől van neked álmatlan éjszakád?? na persze :)) TE vagy a barátnő...

Aki ilyen nagyszájú, nem szívbajos típus, az simán le tudja szerelni a kollégát! Na már persze, ha egyáltalán le akarja szerelni....

2013. ápr. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha te csak a barátnő vagy, akkor honnan tudod, hogy imádja a férjét és a kislányát? Lehet, hogy te ezt látod kívülről, de rengeteg álompár vált már el gyűlölködéssel. Pont ilyenek miatt, mert az egyik fél annyira imádta a házastársát, hogy véletlenül lefeküdt egy kollégával, pedig ő nem akart, meg próbálta is őt lepattintani, csak valahogy mégsem sikerült... Vagy te, vagy a barátnőd - akiről szól a történet - gátlástalanok vagytok és baromi unalmas életetek van, mert egy ilyen dolog ad egy kis kalandot, hogy flörtöl veletek valaki a munkahelyeteken. Csak szánni tudom azt, akiről valójában szól ez a sztori, mert lehet, hogy magának és a külvilágnak is azt hazudja, hogy álom családja van, és minden remek, de olyan szinten unatkozik, hogy ahogy te is írtad, tudatalatt minden vágya, hogy más kettyintse meg.
2013. ápr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!