Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy a megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy a megfelelő helyen járok -e, de barátnőm bajban van, jó ötletekre lenne szükség?

Figyelt kérdés
Barátnőm boldog házasságban él, imádja a férjét és a kislányát. Egyetlen hátránya, ami előny is persze (néha ez néha az), hogy ami a szívén, az a száján. A munkahelyén az egyik kollegája rástartolt. A pasit nem érdekli sem a férj, sem a gyerek, egyszerűen nyomul. Barátnőm meg a kétértelmű kijelentéseivel még adja is alá a lovat. Nem érez iránta semmit, a férjét meg tényleg imádja, mégis poénkodásnak szánva olyanokat mond, amit simán félreérthet a kollega. Rá van szorulva a segítségére, mert a legtöbb kérdésre, problémára tudja a választ, a kolleganők is őt hívják, ha gond van. Tehát nem akar összeveszni vele, de valahogy a tudomására akarja adni, hogy hiába küzd, nem fog célt érni. Volt már valaki hasonló helyzetben? Hogyan hátrált ki?
2013. ápr. 25. 23:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Bajban van?


Elég ha a barátnődet érdekli a férje és a gyereke, akkor nagyon ügyesen letudja szerelni.

2013. ápr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Annyira nem bonyolult ez a helyzet, szerintem minden nő kerül legalább egyszer hasonló szituba élete során. Egyszerűen nem kell adni alá tovább a lovat. Ha nem áll le - és nagyon nyomul - akkor egyértelműbben a tudomására adni, hogy most túl ment egy bizonyos határon, már nem vicces.
2013. ápr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Én is mondtam, hogy próbáljon meg csak munkával kapcsolatos dolgokról beszélni, meg előbb gondolkozni, utána beszélni, de nem megy neki. Napról-napra egyre jobban belebonyolódik. Már azt mondtam, hogy a tudatalattija szeretne valamit a kollegától.
2013. ápr. 25. 23:31
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Aha majd megoldja... Téged ez annyira foglakoztat, hogy emiatt nem tudsz aludni?


Majd a tudatalattija lefekszik a kollégával.

2013. ápr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nyilván azért foglalkoztat,mert te magad vagy a barátnő.
2013. ápr. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a barátnő, de ha titeket is 2 hete naponta "szórakoztatna" ezzel, akkor ti is gondolkoznátok, hogy hogyan lehetne segíteni neki, milyen megoldás van. A lényeg, hogy nem veszhet vele össze, mert szüksége van a munkájára. Sokáig jó havernak gondolta, de sok-sok apró jel arra utal, hogy a pasas többet akar. Nem mondja ki, de vannak jelek. Barátnőm attól fél, hogy ha szóba hozza, akkor úgyis azt fogja mondani, hogy félreérti, és ő csak haverkodni akar, de mondom, sok apró jel arra utal, hogy többről lehet szó.
2013. ápr. 26. 00:01
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a csaj hazudik es o is tobbet akar. Tetszik neki a flortoles.
2013. ápr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez egy munkahelyi flört.Az illető tudja,hogy van férj és gyerek,tehát elemi csapás nem éri,ha a barátnő nem akar tovább lépni.
2013. ápr. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért van bajban? Nem értem, hol a baj! A barátnőd az, aki biztatja a férfit! Ha baj neki a közeledés, akkor ne biztassa!
2013. ápr. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hat szerintem tok egyszeru. el lehet poenkodni barmeddig, csak egy bizonyos hatart nem szabad atlepni. megbantani nem is kell a kollegat, esetleg ha mar direkt randira hivna, akkor kellene neki konkretan megmondani hogy tipli van, de meg azt is el lehet komolytalankodni, szoval... egyszeruen csak meg kell maradni a viccelodesnel es ennyi
2013. ápr. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!