Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg van olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan, hogy egy szép lánynál azért nem kezdeményeznek a fiúk, mert félnek tőle? Vagy ez hülyeség?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.
2013. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet.

Vagy nagyon hidegen viselkedik.

2013. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen vannak félénk fiúk, ezen mit nem értessz nem értem :O
2013. ápr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Itt nem konkrétan a félénk fiúkra gondoltam.
2013. ápr. 25. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen eset van.
2013. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem van egy nagyon szép barátnőm, aki mellesleg még kedves, okos csaj is.

Nála azért nem kezdeményeznek a fiúk, mert nem hiszik el, hogy nincs barátja. Egyszer szóltam egy havernak, hogy miért nem udvarol neki. Válasz: biztosan van barátja. Mondom nincs. Alig akarta elhinni. Aztán meg rohant (de szó szerint), hogy elhívja kávézni. :D

2013. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Bini-boy válasza:

Persze hogy van, de gondolom a magad példáján kérdezed, úgyhogy lépj valamit, ha valaki bejön. Mutasd meg neki, ha csak egy kis gesztussal is, egy szép mosollyal :)

A szép lányok pont ezért szoktak néha gettófejekkel járni-amit nem tudok felfogni-de szerencsére csak egy kis részük könnyelmű ehhez :)

2013. ápr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem a lánytól fél az férfi, hanem az elutasítástól. Ezeknél könnyű pofáraesni, illetve nyilván az is tény,hogy ezek 90% hogy foglaltak, aztán meg ott a kanja is általában, ha épp egyedü lődörög az ilyen lány, akkor is lehet,hogy elküldte a palit hogy hozza a menűt, italt, fagyit, tököm tudja. Szóval mindig van valakivel. Megkörnyékezhetetlenek.

A balhé meg nem kell, mert a végén összetörném, abból meg senkinek nem lenne jó kimenetele.

Jobb prostizni, az fullos jó nő, és mindig szabadon baszható fennakadás nélkül. De te tudod....hogy neked mi kell.

2013. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a lánytól félnek, hanem attól hogy nem felelnek meg neki.
2013. ápr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!