Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van olyan sok szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan sok szingli pasi, aki szeretni tud, hűséges, őszinte, amikor a nők azt mondják ilyen pasi kell nekik?

Figyelt kérdés

Mikor kérdezem a nőktől, hogy milyen pasi kell nekik azt mondják, ők csak egy kedves, aranyos, hűséges, szeretni tudó pasit szeretnének, nincsenek igényeik stb. De ha valóban ilyen pasit szeretnének a nők, akkor miért van annyi ismerős ilyen pasi, aki szingli.

Miért mondják ezt a nők? Lehet nem igaz?


2013. ápr. 25. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

mert nincs:


#Audi

#Money

#Fame

2013. ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert amit a nők mondanak, annak mindig az ellentéte igaz!
2013. ápr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát az egyik az, hogy ezek a kedves hűséges őszinte nők annyira tisztelik a nőket, hogy leginkább a közelükbe se mennek. A másik ok, hogyha oda is mennek kb meg se mernek szólalni annyira adnak arra a véleményre, hogy a csaj mit fog róla gondolni.
2013. ápr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Itt a kulcsszó a 'mondják'.
2013. ápr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nőben és pénzben soha ne bízz!
2013. ápr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert a csajoknak valójában nem ezek a nyálas izék kellenek, hanem jóképű, sármos pasi. Csak amikor már túlvannak az x-edik csalódásukon, elkeseredésükben ilyeneket mondanak, de nem gondolják komolyan, bottal sem nyúlnának az ilyen pasikhoz.
2013. ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért mert ők rondák
2013. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nos, ez egyike az univerzum legnagyobb rejtélyeinek. Én értem, hogy a nők szeretik a férfias pasikat, de sajnos a legtöbb lány összekeveri a férfias és a bunkó jelzőt. A kettő nem egy és ugyanaz. Én nem tudok nem kedves és figyelmes lenni egy olyan lánnyal, aki tetszik nekem, vagy aki iránt ötbbet érzek. Ennek ellenére férfiasan viselkedem, öltözködöm és a hobbim is ilyen. De eddig senki sem akart közelebbről megismerni, így meg ugye hogyan bizonyítsak? Még csak randira sem jön el velem senki, pedig külsőre sincs velem különösebb probléma, egy átlagos, huszonéves srác vagyok, mindenkit sikerül megnevettetnem a környezetemben és mindezek ellenére komoly témákról is megvan a véleményem. Mivel esélyt sem kapok ara, hogy megismerjenek és hogy úgymond bizonyítsak, így általában csak legyintek egyet és lépek tovább. Engem már átvertek, nem tudom hányszor megaláztak, kinevettek, totál idiótának néztek (próbáltak, csak nem jött nekik össze) az évek során. Mást nem tudok csinálni, én már minden tőlem telhetőt megtettem, ha így nem megy, akkor sehogy sem. De egyáltalán nem bánkódom, elfoglalom magam valamivel és igyekszem nem gondolni a dolgokra.
2013. ápr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért mert amíg józanul gondolkodnak tudják, hogy a szeretni tudó, hűséges, őszinte férfi mellett lelnék meg a boldogságukat. Aztán amikor ott vannak, ösztönösen a "rossz fiút" válaszatják, aki sármos, határozottabb, erőszakosabb és felelőség nélkül megpörgeti.

Aztán utólag, miután kihasználták őket, megy a szöveg, hogy a férfiak milyen szemetek...


Amúgy nem minden nő ilyen, csak sajnos sok...

2013. ápr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"hogy a nők szeretik a férfias pasikat"


Nem a férfiasságon van a hangsúly.Lehet az akármilyen nyámnyila életképtelen genetikai hulladék,ha helyes akkor minden nőnek kelleni fog,még akkor is ha egy léhűtő akinek büdös a munka

2013. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!