Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van több szingli pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van több szingli pasi, mint nő, amikor eredetileg több nő van mint pasi?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
na ez engem is érdekel.
2012. jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert a jó pasik titokban bigámiában élnek... :D
2012. jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
azt nem vetted észre, hogy egy jobbféle pasin több nő osztozik, mondjuk egy kan jár kurogatni 4-5-6 nőt egyszerre?
2012. jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Marada ***** válasza:
83%
Azért mert a nők nagyon válogatósak. És sok pasi már nem mer kezdeményezni ugyanis tudja, hogy nincs esélye akkor ha nincs kocsija, pénze, kigyúrt teste stb...
2012. jún. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért van több nő, mert több születik belőlük, hanem mert tovább élnek, mint a férfiak, és ez alapján vannak többen. Amúgy meg nincs több szingli pasi, csak a nők nem csinálnak ebből akkora problémát...
2012. jún. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

stb alatt véetlenül sem a határozottságot, céltudatosságot, önállóságot érted, hanem a kedvességet odafigyelést?


mondjuk sosem értettem hogy ti kedvesfiuk hol tanultátok ki a kedvességet. Én nem tudok kedves lenni. Köcsög vagyok a nökkel, amit láthatóan élveznek. Pedig nem vagyok kigyurt. És joképü sem. Gazdag sem.

2012. jún. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 ASOT ***** válasza:

ha bárhol körülnéz az ember, mindenhol azt látja, hogy egy csinosabb úgymond "szép" lányra kb 10 pasi leselkedik, 10 pasi jut.


mindenkinek vannak igényei, mindenkinek van ideálja, és senkit sem lehet ráerőltetni senkire, hogy nézd az meg az a csaj szingli próbálkozz nála, deha nem tetszik akkor nem fogsz....

ÉS akárhogy is van előbb a külsőt látjuk meg...(feltéve ha nem neten ismerkedik az ember) és a külső alapján mész oda hozzá, és ismerkedés beszélgetés közben derül csak ki h milyen a belső....


de tény és való több nő van....és az utcán még is úgy néz ki h több a pasi mint a nő...

2012. jún. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 ASOT ***** válasza:

ja és az teljesen valóságos és igaz , hogy a nők nagyrész tovább élnek.

(ha csak az utcánkat nézem ott 5 férj halt meg és 1 nő)

2012. jún. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Mondjuk nők lapja társkereső adatai:


Tagjaink száma:


Nő:119710

Férfi:75845

2012. jún. 3. 17:41
 10/12 anonim ***** válasza:
lol, tudod mennyi kamu női adatlap van?
2012. jún. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!