Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek még ezen felül?

Figyelt kérdés
5 hónapja ismerkedtünk meg, minden szép és jó volt az első 1-2 hónapban, utána folyton az exét szidta, majd mikor kikerült a kapcsolati címke, azonnal érkezett egy sms az ex csajától, hogy ez mi, és ez most komoly, ki a csaj stb..? Rákérdeztem, hogy minek írogat az ex csaja neki? Erre nem mondott semmit, utána pár napra rá már dícsérte a lányt, hogy mennyire normális lett, bla-bla, el lehet vele normálisan beszélgetni stb... Mondom kivel? Az ex csajoddal? Ő erre csak vigyorgott. A csaj azóta folyamatosan keresi minden nap, fb-n mindent lájkol nála, küldözget ezt-azt. Egyszer betelt nálam a pohár, és mondtam, hogy csináljon valamit, mert ez nem normális. A párom röhögve mondta, hogy nem tud ellene mit tenni. Adtam neki 1 hét gondolkodási időt, mert én ezt már nem bírom tovább, úgy érzem, hogy az ex csaja fontosabb neki.
2013. ápr. 25. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Mikor tiltják már be végre azt a sz*rt?

Nem tudom, esetleg diszlájkolj mindent, ami vele kapcsolatos, hogy tudja, emberére akadt benned.

2013. ápr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Le lehet tiltani valaki az FB-n, sőt korlátozni is lehet (nem látja a bejegyzéseinket). Szóval tud mit tenni.


A harmadik ilyen kérdésre válaszolok ma, ahol a fiú semmibe veszi a barátnőjét. Én meg lassan négy éve vagyok egyedül (jó leszámítva egy év távkapcsolatot), tipikus, hogy simán elmentek a rendes pasik mellett, észre se veszitek őket. Komolyan, lányok, mi a TÚRÓÉRT vagytok ilyen kis szkalapokkal??? :)


Bocs...

2013. ápr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, én azt honnan tudhattam volna, hogy ez a pasi ilyen??? az meg hogy nem találsz senkit, nem tartozik ide szerintem, őszintén sajnállak, nem itt kellene fikáznod a nőket, hanem kimenni az életbe csajozni!
2013. ápr. 25. 11:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez kísértetiesen emlékeztet egy pár nappal ezelőtti kérdésre. Véletlenül nem adott még egy pofont is, Te meg megkarmoltad az arcán? mert kb ennyi a különbség, vagy ezeket a hasonló meséket a fb generálja??
2013. ápr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Kedves Kérdező, ezt megkaptam, és jogosan. Felében. Csak kibukott belőlem a harmadik ilyen kérdés után a kontraszt miatt. Nem ellened szólt, sőt melletted állok. :) Bocs, hogy megcsapott a szele. Tisztában vagyok azzal is, hogy Neked tízszer nagyobb a problémád...


Válaszolva az eredeti kérdésre, nem nagyon tudsz mit tenni, ha ő ilyen.

2013. ápr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az exek szidása mindig gyanús. Egy kapcsolat megromlása mindig két félen múlik, és te ugye csak az egyik oldalt hallod. Ilyenkor a személyes sértettség játszik közre, tehát nem az exet utálja, hanem önigazolást keres, hogy ő milyen jó fej, és csakis az exe lehetett a hibás.

Amikor pedig az ex újra érdeklődni kezd iránta, akkor abban megint önigazolást lát, hogy lám-lám, még mindig kell a másiknak, akkor ő mégiscsak jó pasi (nő).

Tehát: exet egyoldalúan szidó emberrel nem jövünk össze. Azért nem, mert ő mindig másban (az épp aktuálisban) fogja keresni a hibákat, saját magában soha. Ő soha nem fogja belátni, hogy valamit rosszul csinál. (Nem mindenki szidja az exét, persze fel lehet sorolni pár hibát, de ha nincs mellette az, hogy "én is hibás voltam", vagy túlzásokba esik, akkor azonnal menekülőre kell fogni!). A sokat szidott ex még foglalkoztatja. Ha nem érdekelné, nem beszélne róla. Ez tapasztalat. Ha a sokat szidott ex felbukkan, akkor könnyen újra fel tudja kelteni a pasi (nő) érdeklődését. És (az első pontból következően) ő nyilván nem tehet róla, nem lehet hibás, mindig a másik fél tehet mindenről!

Én már néhány rossz tapasztalat után nem állok szóba olyan pasival, aki látványosan és sokat szidja az exét, mert abból mindig a fentiek következnek egyenesen. Olyan emberekkel kezdek, akik tisztelettel és szeretettel tudnak beszélni azokról, akikhez korábban kötődtek, és belátják, hogy ők maguk is hibáztak a kapcsolat megromlásában. Erre lehet új kapcsolatot alapozni, mert vélhetően azokat a hibákat már nem akarja elkövetni, amiket már belátott (persze újakat még elkövethet) :)

2013. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi is sokat veszekedtünk, néha még most is összekapunk az ex miatt. Felkerült pár közös fotó, az ex egyből írt is a páromnak, persze engem fikázott. (Lehetsz akármilyen aranyos, kedves, az ilyen ütődött nők szemében mindig Te leszel a ronda, és minden negatív. Mert irigy rátok..) Letiltotta. Erre nekem írt, hogy ők még mindig barátok, és nemrég még őt hívta a párom, hogy menjen vele a tengerpartra. Párom megmutatta a maileket, ez mind igaz, de annak már 3 éve, mikor engem még nem ismert. A csaj mindenképp keresztbe akart tenni nekünk, és én dühös vagyok magamra, hogy hagyom, hogy nem köpök rá egy nagyot, hogy megfelelési kényszerrel küzdök, mert néha úgy érzem még mindig fontos neki az ex, és fejre is állhatok, akkor sem fog elkotródni az életünkből.

A probléma az, hogy az ilyen dolgok hamar és könnyen elfajulhatnak. Szorítok neked, hogy ne így legyen. Légy okosabb és erősebb, mint én vagyok/voltam.

2013. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!