Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne változtatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne változtatni hogy újra olyan legyen a kapcsolatunk mint az elején?

Figyelt kérdés
3 év vagyok együtt a barátommal és mostanra már mindent tudunk egy másról nem sok téma van amit ne beszéltünk volna meg. Tudom hogy szeret de már megszokta azt hogy vagyok neki és nem olyan izgalmas mint a kapcsolatunk elején sokszor unatkozunk már a sétálás is unalmas sűrűn csinálunk programokat de már az is csak olyan megszokott..mit tegyek hogy újra izgalmasabbak legyenek a napjaink??? esetleg változtatnom kéne valamin? Az értelmes válaszokat előre köszönöm...
2013. ápr. 24. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Van egy mondás:

Ha két ember útja elválaszthatatlan, mindig megtalálják ahhoz a módot, hogyan valósuljon meg ez.


Lehet, hogy ez ennyi volt.

2013. ápr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szeressetek együtt dolgokat. Keressetek új dolgokat, tevékenységeket, amelyeket együtt végezhettek. És tanuld meg (tanítsd meg magad) élvezni az állandósűg gyönyörűségét, legyen az izgalom és változatosság kívül, amit "együtt néztek".


A párkapcsolat nem egy kölcsönös szórakoztatási szolgáltatás. :) Aki azt hiszi, hogy az, és azt várja el, az csalódni fog újra és újra, míg bele nem un és egyedül nem marad. :)


Dicséretes, hogy feltetted a kérdést, hogy megoldást keresel. Nagyon szép pár lehettek. :) A dolgot egyébként úgy a legkönnyebb megtanulni, ha valaki elveszíti a másikat. Remélem nektek elveszítés nélkül is sikerülni fog!! :)

2013. ápr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha már megszokott, az már régen rossz

olyan nem lesz, mint a kapcsolat elején, olyat ne várj, hiszen szerelem már nincs, max szeretet, nálatok megszokás,

ezt Neked kell kitalálni,N

2013. ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat valószínűleg a második kommentelőre hallgatok. Most hogy itt a jó idő elmegyek vele horgászni amit ő imád én pedig utálok.. és megkérem hogy tanítson meg :)
2013. ápr. 24. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is így van..ahogy írtad. Én próbáltam a párommal beszélni erről, Ő azt mondta szeret, és szerinte minden jó. Hát..most azon vagyok, hogy lehet tényleg én reagáltam túl. Viszont próbálok a tudta, akarata nélkül javitani úgy, hogy nekem is jó legyen. :) 20l
2013. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na szép, rám már nem is hallgatsz.
2013. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy szeret mert amikor nagyobb vitánk volt és ő hibázott akkor utána mindent megtett hogy kiengeszteljen.. és folyton csak azt mondogatta hogy ne hagyjam el és hogy bocsássak meg ....tehát szeret és én is őt szóval ezzel nincs baj.. egyébként optimista tanácsokat jobban elfogadok mert én javítani törekszem és nem rombolni :) :D
2013. ápr. 24. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!