Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is volt már hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt már hasonló helyzetben? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szóval, barátommal 4 hónapja vagyunk együtt, komolynak tűnik az egész, imádjuk egymást, csak van köztünk 40 km. Nem egy városban tanulunk. A szünetben még jó is volt, mert hetente kétszer tudtunk találkozni, de most csak egyszer, hétvégén. És az se ott/ittalvós, mert az én szüleim még nem engedik, nem is ezzel van a gond. A lényeg: csütörtökön már úgy érzem, hogy nincs értelme az egésznek, hogy én nem bírom, hogy ne lássam, szakítás is ÁTFUT a fejemen, nem tenném meg. Teljesen olyan, mintha hiányozna belőlem egy darab. Ilyenkor már teljesen kivagyok.


A kérdés: más is van így vele? Hogy nyugszik le? Vagy, hogy ne járjon így az eszem?


17/L barátom 18/F


2009. szept. 25. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
a barátnőm abban a városban tanul ahol lakom. a bibi az hogy én kb 160 kmre arráb egyetemre járok.. hetente átlag 2 napon találkozunk... abbol egy ottlavós.. és de, néha az ember gondol marhaságokat.. az emberhiányokozza... de ha ugyérzed hogy megéri velemaradni, akkor tarts ki.. ha nem érzed ugy hogy ő az igazi, akkor hagyd el.. de én még kitartok. szeretem :)
2009. szept. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia! Én és a barátom sem egy városban tanulunk,sőt nem is egy városban lakunk van köztünk 30 km.Nyáron nekünk is jobb volt mert akkor többet tudtunk 1ütt lenni,de most hetente 2xer talizunk azt is csak 7végén,és abból egy ottalvós.

Nekünk sokkal jobb ez így hiszen van a másiknak szabad tere,és amikor talizunk egymás nyakába ugrunk,mert örülünk a másiknak. Már több mint 2 éve igy vagyunk 1ütt.

Hidd el ha szereted akkor kitartasz mellette!!!

Ne rágódj szakításon,nem érné meg. Inkább örülj h van egy kicsi szabad időd saját magadra!:)

2009. szept. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez írtam egy másik kérdésre de szerintem ide is illik:

Nálunk is hasonló a távolság igaz csak 30 Km. Mi csak suliban találkozunk, és suli után még kb 1-2 óránk van a busz indulásáig. Hétvégente alig, vagy csak pár órát mert korán elmegy az utolsó busz és nincs mivel hazajönnöm. Így marad a néhai webcam és a napi 3-4 óra skype. Ne telón beszéljetek drága vegyen egy mikrofont és tegye fel a skype-ot...így elviselhető ha nagyon szeretitek egymást, és ha engedékenyek a szülei...


De legyél kreatív! Mond azt, hogy valamelyik barátnődnél alszol és akkor elengednek anyudék, vagy buliba mész vagy hasonló! Nálunk is nagyon szigorúak a barátnőm szülei, de a sors úgy hozta, hogy mégis tudtunk együtt aludni a nyáron sőt már a következő alkalom is megvan amikor itt alszik.


Lassan 9 hónapja vagyunk így együtt.

2009. szept. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztató szavakat. Nem akaratból gondolok szakításra, és, mint már mondtam, nem fogom megtenni, csak átfut a fejemen. Sajnos a barátom nem olyan, hogy leüljön órák hosszára gép elé chatelni... Picit nem jó, de elfogadtam így.

Ja, és én is aludtam már nála, 3x :D ebből egy a szülinapjakor volt, így szüleim kénytelenek voltak beleegyezni. A másik 2 pedig úgy, hogy "barátnőnél alszok"... De mostmár ennél is "rágják a fülem", mintha sejtenék, és nem szeretnék lebukni, mert akkor oda a bizalmuk velem szembe...

2009. szept. 26. 11:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Amiről nem tudnak az nem fáj nekik:)

Persze ez így bunkóság, de attól még igaz és még egy idézet:)

Szerelemben és háborúban mindent szabad:)

Sok szerencsét...:) mi is próbálkozunk:)

2009. szept. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! a párom és köztem 90 km van, hétvégente vagyunk csak együtt, meg persze szünetekben (őszi, téli..), de nagyon hiányzik állandóan, már akkor is mikor vasárnap elköszönünk és elmegy. sosem gondoltam még szakításra, nagyon szeretem úgyis, ha csak két napot tudunk együtt tölteni. (de akkor éjjel nappal együtt). 1 éve vagyunk együtt, és közös jövőt tervezünk. kitartás :)
2009. szept. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!