Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gáz, ha egy 21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha egy 21 éves fiú kopaszodik, méghozzá eléggé?

Figyelt kérdés
Már egy ideje kopaszodom, de mára már nagyon kezd zavarni, ugyanis úgy érzem, hogy emiatt nem tudok magamnak párt találni. Lányok, ti hogy vélekedtek, a kopaszodó pasikról?
2013. ápr. 23. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Gabi csoporttársam az egyetemen 21 éves korára olyan kopasz volt, hogy középen szinte már haja sem volt.


(Marad a beültetés. Nézd meg Szuper Levit ma és kb 2 évvel ezelőtt.)

2013. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen kopaszodok.Rövidre van nyírva a hajam.Nem gáz és nem is zavaró a csajok szemében.Szóval ez nem hátráltat téged
2013. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én meg elől kopaszodoon ezért lenyírom kopaszra igaz, hogy ronda vagyok így is meg hosszabb hajjal is, mert pocsék az arcszerkezeten és a testem is.
2013. ápr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is Micky egeresedek elég rendesen, ez már csak azért bosszantó, mert elég sokáig derékig érő hajam volt. Mostanra meg kellett békélnem a tarkopasszal, mert így legalább kinézek valahogy. Ennyi, kapd be genetika...
2013. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Nagyon nagyokat fogsz szopni a kopasz fejeddel. Állati megosztó leszel, a nők több mint fele szarik magasról a kopaszokra. A felkopaszodott az mint egy hókuszpók olyan, idióta öregtatás, a tarkopasz meg a bunkó gengszter parasztgyerök jelzőt szokta kiérdemelni sok sok előítélettel, és alapból ignorálással. Nem nyerő.

Legalább annyira a sor hátulján kullogsz majd, mint azok a nők, akiknek meg nem nött melle. Azokért se kapkod minden férfi...és tudják sajnálni. Majd választanak olyat akinek dús melle van, // illetve dús erős hajkoronája, amibe a nők szerint "óólyan jaóóó beledúrni"


Ha te egy kívül belül tökéletes ember vagy! minden téren! DE kopasz fejed van, akkor vagy maximum 10 es skálán olyan 7-es. Ennyit jelent a haj.

Közvéleménykutatásokból kiderül.

Persze van kevés nő aki ezt szereti, meg nem foglalkozik vele, de a dús hajúakkal szemben akkor is hátrányban leszel.

Plussz érzik, tudják azt is a nők, kiszimatolják,hogy a kopasz/odós/ ok tele vannak komplexusokkal ez miatt.

Vert helyzet.

Hajátültetés az olyan 2 -3 millió forintba kóstál, egy kocsi árát ráverheted.

Ezt nem mindenki tudja megengedni magának! a mai Magyarországi viszonylatok közt.

A nők leszarják, nem érdekli őket, sorry, majd választ egy olyat, aki megdobogtatja a szívét, a dús beletúrós hajával.

2013. ápr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csomo baratnomnek van kopasz pasija, v ferje. Amugy ha zavar dobj fel ricinusolaj pakolast. Tudom csajos, de hidd el, h hatasaos.
2013. ápr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

sz én férjem csak elkezdett őszülni. amúgy 24 éves. szerintem aranyos. de engem nem zavarna az sem ha kopaszodna.


általában sem zavar. én azt tartom nevetségesnek, ha valki kopaszodik pl homlokirányban, és akkor a kopasz részt elfedendő 3 szál hajat átfésüli egyik oldalról a másikra. ezt az öregek szokták csinálni, na az nevetségesen néz ki!


szerintem a legjobb ha kopaszodsz, lenyírod az egészet. akkor nem gáz egyáltalán. nekem is volt kopasz pasim , és nem ezért szakítottunk:D


27/N

2013. ápr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Kedves" 5-ös. Te aztán tudod mi az élet gratulálok. És Kedves kérdező ezt a választ ne vedd figyelembe, mert egy fos. a valósághoz vajmi kevés köze van. Hogy a kopaszok max 7-esek lennének a skálán? Erre röptében három ismert ember jut eszembe úgy, mint Jason Statham, Dwayne Johnson, valamint Bruce Willis... mind mind kopaszok, vagy kopaszodnak. Szerintem qrvára nem arról fog megítélni valaki, hogy milyen a hajad. Hajbeültetés... pfff minek? Én elég sok hajam elveszítettem, így most kopaszra vagyok nyírva, mégsem voltam ilyen népszerű beletúrós hajjal sem.

Tehát az 5-ös válaszoló cseppet sem kedves ömlengését egyszerűen nevetségesnek, mi több a valóságtól messzemenően elrugaszkodottnak tartom. Minden bizonnyal egy jó dúshajú selyemrambóról lehet szóóó. Na mindegy elnézést csak ez a hozzászólást személyes sértésnek vettem...

2013. ápr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát márpedig én ismerek nem egy nőt, aki szerint Statham meg am ásikak is rondák. Útálják őket, a kopaszságuk miatt antipalinak tartják. Nem az én véleményem ez, 5 ös vagyok, mert nekem is problémát jelent a hajritkulás, és bizony azok az emberek, akik azt akarják,hogy a külsejük miatt /is/ szeressék őket, azoknál ez nem fér bele.

Azok akiket írtál nevek, őket azért szeretik, mert jó az orgánumuk, határozottak, meg pénzes sztárok. Nem főképp a külsejük miatt, és itt most nem a testről ,hanem poráol esik szó. Brad pittel, Colin Farellel, johnie Deppel nem tudnának versenybe szállni. Fej a nőknél a mérvadó leginkább. Minden más másodlagos ,csak extra kiegészítők.

Ha te pofára nem jössz be valakinek ,akkor akárki lehetsz, véged van. Kopasz fej pedig hátrány.

Csak bőven elég itt megnézni a közvéleménykutatásokat,hogy miként is állnak hozzá a kopaszokhoz. Szarnak se hívják őket.

Persze van egykét vígasztaló szentlélek, de ha választani kell két pali közül, nyilván a dúsabb hajút tartják vonzóbbnak. Nem mindegyik nő, de a zöme igen.

Azok a kopasz szinészek meg mondom, pénz, sztárság, az akciószerepeikben nyujtott karakán jellemük miatt vannak rajngva, nem a külsejük miatt főleg! Nem azért szeretik őket mert kopaszok.

A 10/7 es skálázás megállhatja a helyét szerintem.

Csak figyeld a közvéleménykutatásokat.

2013. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyan mutass már egy oldalt, ahol ilyen "közvéleménykutatásokat" lehet olvasni. Mert nekem úgy tűnik, hogy inkább a saját problémáid vetíted társadalmi szintre. Pedig hidd el, ha te szarul nézel ki még nem mindenki küzd ilyen jellegű problémákkal. Hogy a fent említett sztárokat nem a hajuk miatt szeretik aláírom, de ha Te tetőtől talpig férfi vagy nem pedig egy f@szpörgettyű, akkor qrvára leszarják, hogy dús a hajad, vagy sem. Gyakorlatilag a Te tapasztalatod áll szemben az enyémmel, és szerintem a 10/7-es arány simán lehet 10/10-es. Ha küldesz ilyen linket, ahol tényleg reális "közvéleményt", nem a szűk ismerősi körödet vizsgálva is bebizonyosodik az igazad, ám legyen, de ettől függetlenül én nem ezt tapasztalom, tapasztaltam...
2013. ápr. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!