Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, 2 éve dolgozok. Komoly kapcsolatom van 4 és fél éve,a párom 25 éves. Úgytűnik még ebben az évben lehetőségünk lesz összeköltözni. A környezetemben rengeteg pár hónapja tartó kapcsolatból lett eljegyzés. Kellemetlenül érzem amiatt magam, hogy bár tudom ezek a pár hónapos kapcsolatok nem valószínű hogy megmaradnak, de rossz érzés, hogy még nem gondolt rá a párom, hogy eljegyezzen. A munkahelyemen egyfolytában kérdezgetnek ezzel kapcsolatban, úgyhogy esélyem sincs nem rágondolni, folyton eszembe juttatják. Én 3 év múlva szeretnék gyermeket a páromtól és szeretném ha addig összeházasodnánk. Tudom, hogy sok nő kihúzza a végtelenségig ezt a gyerek témát a karrier miatt, de nekem ez fontos. Mit gondoltok erről az egészről?

2013. ápr. 23. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
komoly kapcsolatról majd akkor beszélhetsz, ha már eltöltöttél vele úgy néhány évet, hogy minden nap vele fekszel, vele ébredsz, egy wc-t használtok, és meló után őt látod. tehát ha összeköltöztetek. én három év együttélés után kértem meg a feleségem kezét, addíg meg nem is akartam hallani a házasságról. viszont egyikőnket sem ért semmilyen meglepetés, és remélem, hogy még legalább 140 évig együtt maradunk.
2013. ápr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát vállalkozóként egész nap a munkahelyemen vagyok és általában este 7óra után érek haza, onnantól legtöbbször reggelig a párommal vagyok és indul újra a nap.
2013. ápr. 23. 12:09
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

szerintem abszolut követendő példa vagy,

utálom a mai karierp icsákat,szülni fiatalon kell,nem öregen

2013. ápr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Utolsó,Te biztos imádod akkor a tinimamikat akik hülyék voltak védekezni és előbb szülnek mint érettségiznek. Ha tudnád mekkora baromságot mondtál az előbb...
2013. ápr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A tinimamikban iskolások és nem direkt esnek teherbe abszolút köze nincs az én témámhoz kikérem magamnak..
2013. ápr. 23. 12:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne parazz es ne mindig a környezetedböl indulj ki.

Inkabb örülj, hogy összeköltöztök, ez sokkal nagyobb lepes mint egy eljegyzes szerintem, mert meglatjatok, hogy tudtok e egyaltalan együtt elni. Sok embernek itt megy tönkre a kapcsolata.

Viszont ha jol sül el akkor a következö lepes az esküvö iranya, de ne siettesd a dolgot.

2013. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Én is a 3. válaszolóval értek egyet! Szülni fiatalon kell 24 éves kor környékén. Minek a munka ha az úgysem fog boldoggá tenni, de egy gyerek, a család az igen!

Persze meg kell teremteni az anyagi hátteret de nem kell egy nőnek feltétlen vezérigazgatónak lennie ha családot akar.

Miért jobb később szülni? Az ember csak agyal rajta hogy vajon ha most jön akkor jó lesz e ilyenkor lesz e neki minden? aztán meg kifut az időből. A fiatalok még vállalják a kockázatot és bele mernek vágni az új dolgokba. Nem hiszem hogy ettől rossz ember lenne...

Másrészt pedig a 23 év messze túlhaladja a tinikort...Nem kell félreérteni mert a kettő az pont ég és föld....csak kiforgattad a szavait...

2013. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs a gondolkodásoddal, de felesleges azon rágódnod mért nem kéri meg a kezedet. AMugy meg le kell ülni megbeszélni ki hogy gondolja ajövőt. Azért 20 évesen sem jelentkheted ki hogy vele maradsz ha már 4 éve tart. Sokszor pont iylenkor hülyül meg az ember. Én pl rengeteget változtam gondolkodásban 20 és 25 között. Akit akkor életem szerelmének gondoltam ma már el sem tudnám képzelni vele.... Egyszercsak éreztem hogy mégsem ö az és igazam is lett. Vagy nem tudhatod ő hogy érez, hogy tervezi az életét, jövőjét... 29/N
2013. ápr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!