Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyaként, feleségként lemondun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyaként, feleségként lemondunk a szerelemről és a szenvedélyről?

Figyelt kérdés
Gyerekem most 3 éves és egyre többször gondolok erre. Szeretem a férjem nagyon, de hiányzik a szenvedély és egyre biztosabban tudom, hogy nem ő a nagy Ő. Mintha 20 éve lennénk házasok, próbáltam, de nincs esély a változásra. Nem akarom elhagyni, csak a fejemben keringenek ezek a gondolatok...Ti éreztetek már így? Mit tegyek?
2013. ápr. 22. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, éreztem így, és hosszú távon felőrölt, úgyhogy inkább vágyunk. Mondjuk nálunk nehogy szenvedély nem volt, de semmi intimitás.

Az érzések vissza tudnak térni (láttam már ilyet a környezetemben), de azért sokat kell tenni mindkét félnek. Gyerek lepasszol, közös programok, randik, sok együtt töltött idő, újdonságok a szexben, apró figyelmességek egymás iránt folyamatosan és tudatosan... ezek fel tudják éleszteni a kialudt lángot! Próbáld meg!

Párterápia is sokat segíthet.

Ha viszont már komolyabb a gond (viták, veszekedések, teljes elhidegülés), akkor nagyon kicsi az esélye, hogy működik.

Egyébként nézd meg ezt a filmet: http://www.youtube.com/watch?v=9O0YPoOk8gM

2013. ápr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tudom hány éves vagy, de még fiatal, így nehéz lesz, mert már most ott tartasz, ahol nem kéne, szóval amit az első mondott, próbáld meg, még segíthet, az a baj, hogy rájöttél nem ő az igazi Neked, sajnos ez benned is fog maradni, el kell döntened mit szeretnél és ahhoz mérten cselekedni N
2013. ápr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebben nincs semmi meglepő. 10 ből 8 házasság pont így fut zátonyra. Ezért nem akar az emberek érelmesebbje leragadni egy nő mellett sem.. Mert úgyis mindenki unható egy idő után, utána meg csak szenvedsz, meg vénülsz mellette,az életed meg elmúlik a fejed felett.
2013. ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ez kicsit durva, nem? Szerintem van úgy, hogy azt hiszed az igazival kötötted össze az életed, de egy idő után rájössz, hogy mégsem. Ez nem butaság, egyszerűen lehet ilyen és kész. Ettől függetlenül tisztelem férjem, sosem csalnám meg.
2013. ápr. 22. 14:52
 5/5 anonim ***** válasza:
mi lett veletek?
2021. szept. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!