Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen oldalakon, könyvekből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oldalakon, könyvekből, történetekből lehetne többet megtudni a szerelemről?

Figyelt kérdés

Konkrét példák és általános dolgok is érdekelnek.


Megtörtént esetek, sikertörténetek. Esetleg félresiklott életek.


Fontos, hogy nem a kitalált dolgok érdekelnek, hanem a valóság.


Esetleg leírhatnátok, hogy nektek mit jelent személyesen. És ha szerelmesek vagytok, hogy alakult ki. Hogyan látjátok a későbbieket?


2012. dec. 3. 03:11
 1/7 anonim ***** válasza:
müller péter: a nő, a férfi
2012. dec. 3. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerelem: Nem gondokozol, tudod h számodra ő a tökéletes.

Mindig ott van, és semmire cserélnéd le még egy olyan asszonyra se akit kiskorod óta szeretnél...

Képes vagy érte saját magadat, férfiasságodat feláldozni, hogy tudjad h későbbb vele lehetsz.

Mindig érzed a közelségét, és soha nem tudod elengedni.

Ez túl ível, vonzalman, bátorságon....

2012. dec. 3. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért egy dolgot nem árt tisztázni ebben a témában. A szerelem nem tanulható és nem tanítható könyvből, az élet és a saját magad érzelmi világa adja meg erre a választ. Minden ember más érzelmű, minden ember elvárása, erkölcse és vágya is más, vagy másként éli meg. Tippeket lehet adni de felesleges, a szerelmet megélni kell és nem olvasni!
2012. dec. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem Müller Péter írta, hanem Csernus a Férfi és a Nő című könyveket.

Egyébként van egy csodálatos regény; Marquez: Szerelem a kolera idején - ez e nagybetűs szerelemről szól. A férfi női kapcsolatokat egy nagyon másik, de szintén élvezetes aspektusa a M. Kundera: A Lét elviselhetetlen könnyűsége c regény... egyébként a felsoroltak a kedvenceim közé tartoznak(filmen ne nézd meg, mert úgy rosszak). Vagy olvasd el M. Waltarinak a Szinuhe című regényét, ott a három fő nőtípussal találkozik a főhős - ebből nagyon sokat megtudhatsz a f-n kapcsolatról. Havas Henrik írt egy könyvet kitartott nők valódi sztorijait tartalmazza, kb. interjúk k.rvákkal, ez is tanulságos.

2012. dec. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Stephen King: Carrie Na ha valami, az félresiklott.
2012. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy hoztam ezt össze, müller pétertől a szeretetkönyvet meg az örömkönyvet akartam írni, nem ezeket. mindegy :)
2012. dec. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Soma Mamagésa: Tiszta szex. bár ez inkább a szexre épül, de van benne példa plusz a szerelemrôl is van szó benne. én végigolvastam, és tetszett. 17F
2012. dec. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!