Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Lányok! Ez mért lehet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok! Ez mért lehet? Észrevett, de nem kezdeményez! 16/L

Figyelt kérdés
Van egy srác sulimba, végzős. Nagyon tetszik, ismerősök vagyunk facebookon, mindig mindenemet belájkolja, néha-néha találkozunk buliba, de nem járok olyan sűrün oda. Suliba mosolyog, néz, de nem beszélünk. Nagyon tetszik, mégsem vagyok az a kezdeményezős típus. Vagy most már inkább a lányoknak kéne lépniük, vagy egyszerüen nem tetszem neki? Lehet nem küldöm neki a megfelelő jeleket? Előre köszönöm a válaszokat!:)

2013. ápr. 21. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak nem veszi az adást, szóval mondd meg neki nyíltan hogy mi a szitu.
2013. ápr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább mondd meg neki nyíltan, szavakkal, hogy mi a szitu. :) Sokáig bánkódhatsz rajta, ha amiatt mulasztod el, hogy nem mered kimondani, hogy kell neked. Nincs abba semmi szégyen, hogy tetszik.
2013. ápr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem állíthatok be oda, hogy: "szia, nagyon tetszel ám"..:|
2013. ápr. 21. 13:44
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon gyáva vagyok, de köszönööm:)
2013. ápr. 21. 13:44
 5/8 anonim ***** válasza:

nem kell rögtön megmondanod h mennyire tetszik.de köszönj neki,lájkolj vissza :D és szólj hozzá valamilyen ürüggyel.hogy pl riportot kell csinálnod egy végzőssel,vagy valami.bármi _:D vagy egy eseményről adjo riporto.vagy kérd el tőle a biosz tankönyvét,és aztán vidd vissza házhoz :D és akkor megmondod h óóó mennyire kell sz*rnom és beenged a wcre.:D

vicőőtem no.nemtudom de szólj hozzá,és ha tényleg tetszresz neki akkor majd mer lépni:D

2013. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jaj #5. ez aranyooos tőled:') egyébként, én is gondoltam ilyen kölcsönkérős dologra. köszi:D
2013. ápr. 21. 14:01
 7/8 anonim ***** válasza:
De mit akarsz a sráctól? Dugni akarsz vele vagy mit?
2013. ápr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Beszélj vele a dologról! Ha nem akar többet a flörtnél döntsd el, h te akarsz-e! Folytathatjátok tovább, és még az is lehet, h lesz belőle valami, de ha te is csak ezt akarod csinálni (mármint ezt a "rám mosolyog de nem beszélünk" izét) akkor nem ő az igazi. Ha pedig kiderül, h ő minden lánnyal csak flörtöl, felejtsd el! Elvégre nem ő az utolsó pasi az életedben! Gyerünk! Bátorság, bármilyen ciki is ha őneki te nem is tetszel igaziból, egy idő után már újra mersz majd mutatkozni előtte! :)Szorítok neked!
2013. máj. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!