Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok,van egy 3 éves kapcsolatom,de az utóbbi 1 évbe nem beszélünk már,se érzelem se semmi,csak együtt élünk,Január óta,semmi nem olyan mint amikor össze jöttünk, 1 hónapja nem vagyunk együtt,mert én elkezdtem találkozgatni más pasival sajnos:/ ezt ő meg tudta ezért ki költöztem a lakásunkból,1 hónap után kibékültünk,most megint együtt lakunk,de nem olyan mint volt..:S a szívem nem érezz semmit de ha szakítunk az fáj és hiányzik,ma gépeztem és be akartam lépni,a facebookba,és az övéből ki kelet jelentkeznem,és láttam h írogattak neki csajok,valakivel talizott,meg oda adta a cuccaimat egy másik csajnak,nagyon fáj hogy ezeket kel olvasnom,amiket beszélgetett,velem sosem beszélt így. össze vagyok törve most nagyon,mit kéne tennem?

2013. ápr. 19. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
nem vagy túl okos 23 éves létedre
2013. ápr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok Okos,mert ha az lennék tudnám mit kéne tennem,és nem ide írnám ki.de tanácsot akarok.
2013. ápr. 19. 09:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen halott kapcsolatokat le kell zárni,és el kell felejteni.

Biztos nehéz lesz,de meg kell tenni,hogy boldog tudj lenni mással.

2013. ápr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mar nem vagy szerelmes bele, de a megszokas ("baratsag") miatt hianyozna, ha nem lennetek egyutt, es zavar, ha mashoz kozeledik.


Sok ilyen rosszul mukodo, hosszutavu kapcsolat van. Szakitani kell es kesz, barmilyen nehez is lesz az elso X honap.

2013. ápr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a sztori nagyon is emlékeztet arra, hogy a volt barátnőm milyen gerinctelen volt hozzám....
2013. ápr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!