Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szerintetek lehetséges ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerintetek lehetséges ez lányoknál?

Figyelt kérdés
szerintetek lehetséges h egy lány örökre egy fiút szeressen, úgy értem mindíg őt szerette, és kapcsolatba is sikerült lépniük, csajok lehetséges, h nem is érdeklik más pasik és sose fogják, csak őt fogja szeretni örökké? mármint ha a pasi is jól bánik vele, és szereti :P létezik ilyen szerelem?? tapasztalatokat várok
2013. ápr. 17. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatokat csak az idő adhat, mi max. véleményt.
2013. ápr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Létezhet, de a mai világban ez már nem jellemző...
2013. ápr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Létezik. Én szeretem a férjem, jól bánik velem, én is jól bánok vele. Harmóniában élünk, és nem hiányzik egyikünknek sem az, hogy mással kezdjen kapcsolatot, mert a házasságunk megad mindent.


Kulcsszó: tenni kell egymásért, és szeretni kell egymást. Csak együtt élve nem lehet, hanem egymásért élve.

2013. ápr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ivilicious ***** válasza:
szüleim együtt vannak 13 éves koruk óta, rültem szerelmesek még most is.
2013. ápr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ivilicious ***** válasza:
mármint őrülten szerelmesek
2013. ápr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik, bár nekem csak félig-meddig van tapasztalatom, meg néha talán túlzottan romantikus vagyok :D
2013. ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Örökre szeresse= igen

Csak 1 embert= nem

Marmint ha nem ismerkedik meg masokkal akkor lehet, de az mas.


En pl imadom a paromat, de az elsö szerelmemet is szeretem, meg igy sok ev utan is, hiaba nem tartjuk mar a kapcsolatot, de attol meg nem fog elmulni es nem fogok tudni ugy nezni ra, mint aki nem jelent többet masoknal.

2013. ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen létezik, élő példa vagyok rá. Első kapcsolatban vagyok hosszú ideje, nagyon rendes a barátom és sose kéne nekem más!
2013. ápr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

erre Neked választ adni nem fog tudni senki, mert mindenki változik és folyamatosan, attól felnőtt valaki ő is változik, ki jó ki rossz irányba,

a szerelem eleve nem tart örökké, az átalakul szeretetté

lehetséges egy embert szeretni, de ehhez jól működő kapcsolat kell, valamint megfelelő emberek hozzá N

2013. ápr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nem ennyire egyszerű,fekete vagy fehér.Jól írta a fenti válaszoló,hogy az ember folyamatosan változik,hol jó,hol rossz irányba,az élete is változik,új embereket ismer meg az idő folyamán,stb.Tehát egyáltalán nem biztos az,hogy csak egyvalakit fog szeretni élete végéig,szerintem ez eleve nehezen elképzelhető,már csak a szerelem múlandó mivolta miatt is.
2013. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!